ВЕНТС ВКМ 250 Б

  • ВЕНТС ВКМ 250 Б
  • Виробник: Україна
  • Модель: ВЕНТС ВКМ 250 Б
  • Наявність: На складі
  • 5 105 .ГРН


Канальний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКМ 250 Б з продуктивністю до 1190 м³/год

Вентилятор Вентс ВКМ 250 Б є моделлю зі зниженим рівнем шуму. Приєднується до інших елементів систем припливної або витяжної вентиляції з діаметром 250 мм. Корпус оброблений полімерним покриттям, двигун захищений від перегріву термозащитой з перезапуском. Допускається зовнішній монтаж вентилятора.

Корпус вентилятора Вентс ВКМС 250 виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. У стандартному постачанні колір корпусу синій.

Однофазні двигуни із зовнішнім ротором оснащені відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатками. Двигуни мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. 

Двигуни забезпечені підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин). Для досягнення точних характеристик, безпечної роботи і низького рівня шуму, при складанні, кожна турбіна проходить динамічне балансування. Клас захисту двигуна IP 44.

Плавне або ступеневе регулювання і здійснюється за допомогою тиристора або автотрансформатора. До одного регулюючого пристрою можуть підключатися відразу по кілька вентиляторів, за умови що загальна потужність і робочий струм не будуть перевищувати номінальні параметри регулятора.

Можливе використання регулятора швидкості (поставляється окремо) РС-1-300. Даним регулятором можна робити включення, вимикання вентилятора і регулювати його швидкості. Регулятор вбудовується в звичайну установчу коробку, подібну до тієї, яка використовується під вмикач освітлення.

Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять в комплект поставки. Подача харчування на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне підключення і установка повинні виконуватися відповідно до інструкції та електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.

Габаритні розміри

розміри ØD B1 ØD1 B L L1 L2 L3
мм 248 350 344 390 249 25 31 40

Діаграма

Детальні характеристики
Струм, А 0,69
Максимальна витрата повітря, м³/год 1190
Робоча температура, °С: -25....+55
Рівень шуму, дБ 52
Споживана потужність, Вт 158
Частота обертів, хв-1 2315
Діаметр, мм 250
Клас ізоляції\ІР IPХ4
Вага, кг 7,1
Гарантія 24 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано