ВЕНТС ВКМ 200

  • ВЕНТС ВКМ 200
  • Виробник: Україна
  • Модель: ВЕНТС ВКМ 200
  • Наявність: На складі
  • 4 222 .ГРН


Канальний відцентровий вентилятор ВЕНТС ВКМ 200 з продуктивністю до 950 м³/год у металевому корпусі.

Вентс ВКМ 200 являє собою відцентровий вентилятор канального типу, призначений для використання в припливно-витяжних системах вентиляції приміщень різного призначення. Дана модель здатна забезпечити максимальну продуктивність 950 м3 / год. Сталевий корпус забезпечує надійну роботу при зовнішньому монтажі. У вентиляторі використовується німецький двигун Blauberg c ресурсом 40000 годин безперервної роботи. Для приміщень з підвищеними вимогами до рівня шуму пропонуються малошумні варіанти (ВКМ ... Б).

Корпус вентилятора Вентс ВКМ 200 виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. У стандартному постачанні колір корпусу синій.

Однофазні двигуни із зовнішнім ротором оснащені відцентровим робочим колесом з назад загнутими лопатками. Двигуни мають вбудований тепловий захист з автоматичним перезапуском. Для деяких типорозмірів доступна версія двигуна з більш потужними характеристиками (ВКМС).

У вентиляторі Вентс ВКМ 200 використовується німецький двигун Blauberg. Двигуни забезпечені підшипниками кочення для забезпечення більшого терміну експлуатації (40 000 годин). Для досягнення точних характеристик, безпечної роботи і низького рівня шуму, при складанні, кожна турбіна проходить динамічне балансування. Клас захисту двигуна IP 44.

Плавне або ступеневе регулювання і здійснюється за допомогою тиристора або автотрансформатора. До одного регулюючого пристрою можуть підключатися відразу по кілька вентиляторів, за умови що загальна потужність і робочий струм не будуть перевищувати номінальні параметри регулятора.

Можливе використання регулятора швидкості (поставляється окремо) РС-1-300. Даним регулятором можна робити включення, вимикання вентилятора і регулювати його швидкості. Регулятор вбудовується в звичайну установчу коробку, подібну до тієї, яка використовується під вмикач освітлення.

Допускається монтаж під будь-яким кутом відносно осі вентилятора. Приєднання до стіни здійснюється за допомогою кріпильних кронштейнів, які входять в комплект поставки. Подача харчування на вентилятор здійснюється через зовнішню клемну коробку. Електричне підключення і установка повинні виконуватися відповідно до інструкції та електричної схеми, зазначеної на клемній коробці.

Габаритні розміри

розміри ØD B1 ØD1 B L L1 L2 L3
мм 198 350 344 390 240 25 29 40

Діаграма

Детальні характеристики
Струм, А 0,67
Максимальна витрата повітря, м³/год 950
Робоча температура, °С: -25....+55
Рівень шуму, дБ 48
Споживана потужність, Вт 154
Частота обертів, хв-1 2375
Діаметр, мм 200
Клас ізоляції\ІР IPХ4
Вага, кг 6,6
Гарантія 24 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано