Toshiba RAS-05BKVG-EE/RAS-05BAVG-EE. Серія MIRAI

  • Toshiba RAS-05BKVG-EE/RAS-05BAVG-EE. Серія MIRAI
  • Виробник: Тайланд
  • Модель: Toshiba RAS-05BKVG-EE/RAS-05BAVG-EE. Серія MIRAI
  • Наявність: На складі
  • 17 999 .ГРН


Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 15 м²

 

Настінний кондиціонер Toshiba RAS-05BKVG-EE / RAS-05BAVG-EE MIRAI - це якісна і багато в чому вдосконалена модель кондиціонера, яка створена для проведення роботи по охолодженню, обігріву й осушенню повітря всередині приміщень побутової або громадської спрямованості. 

Кондиціонер даної серії має компактну форму і оригінальний дизайн, що дозволяє моделі вписатися практично в будь-який інтер'єр. Установка можлива в житлових квартирах, приватних будинках, офісних приміщеннях, магазинах, готелях і т.д. 

Функціонування при низькому рівні шуму і економне енергоспоживання здійснюється за рахунок інверторного компресора. Крім того, інверторне виконання дозволяє значною мірою продовжити термін експлуатації. Тільки так ви зможете отримати комфортні кліматичні свідчення, затишну атмосферу і екологічно чисту роботу за доступною ціною.

Кондиціонер виготовлений в Японії. Управління всіма функціями здійснюється за рахунок зручного і інтуїтивно зрозумілого пульта управління.

ГОЛОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ кондиціонера TOSHIBA MIRAI

Режим підвищеної потужності Hi-power - дозволяє здійснювати швидке нагрівання та охолодження повітря всередині приміщень протягом максимально короткого часу, що сприяє отриманню комфортних умов набагато швидше. Це дуже корисно, особливо коли кондиціонер встановлений в офісі.

Функції "Автозапуск" - кондиціонер автоматично здійснює перезапуск всієї системи, в разі непередбаченого відключення від мережі електроживлення, зберігаючи при цьому всі задані раніше налаштування.

Режим "Комфортний сон"  - дозволяє знижувати споживання електроенергії в нічний час доби, при цьому кондиціонер працює не на повну потужність, з низьким рівнем шуму, даруючи комфортну кліматичну атмосферу, коли ви відправляєтеся до сну. Кондиціонер цілодобово піклується про ваше затишку.

Функція "Таймер" - тепер ви можете налаштувати кондиціонер так, що він буде проводити автоматичне включення / вимикання в строго необхідний час. Ви можете повністю автоматизувати функціональні характеристики і отримувати комфортні умови абсолютно ні про що не замислюючись.

Режим економії електроенергії - дозволяє в кілька разів скоротити рівень споживання електроенергії, але при цьому все одно здійснювати рівномірне і продуктивне охолодження всередині приміщення. Ви отримаєте ще більше комфорту, але при цьому будете економити витрачені кошти на електрику.

Фреон R32 дозволить Вам отримати якісну роботу по охолодженню і обігріву повітря, крім того, ви зможете вберегти озоновий шар планети. 

ПРИНЦИП РОБОТИ

Розроблений Toshiba двороторний інверторний компресор забезпечує максимальний комфорт при мінімальному зносі обладнання і витраті електроенергії. Вібрація і шум значно нижче в порівнянні зі звичайними компресорами. Холодоагент ефективно стискається в двохроторннім компресорі завдяки деталям прецизійної точності і нової конструкції компресійних каналів. Особливо помітні переваги двухроторного компресора постійного струму при тривалій роботі на мінімальній продуктивності.

Принцип роботи інверторного компресора

Досягнення потрібних температурних показників за кілька хвилин можна досягти за допомогою функції «Turbo". Тепер ви можете швидко охолодити приміщення в жаркий літній день або нагріти холодною зимою.

Модель може усувати зайву вологу у внутрішньому механізмі, оберігаючи тим самим від скупчення шкідливих бактерій, цвілі і бруду. Тільки так ви захистите своє здоров'я, під час процесу охолодження або обігріву.

СИСТЕМА Функція внутрішнього блоку

Система самоочищення внутрішнього блока не дає накопичуватися волозі, яка утворюється на теплообміннику спліт-системи, коли кондиціонер працює в режимі охолодження, на теплообміннику внутрішнього блоку конденсується волога з навколишнього повітря. Завдяки самоочищенню внутрішній блок позбавляється від вогкості, цвілі, неприємного запаху. Після виключення кондиціонера вентилятор працює ще 20 хвилин, осушуючи теплообмінник, а потім вимикається автоматично.

Така функція продовжує термін експлуатації кондиціонера, а разом з тим ви отримаєте продуктивну і безперебійну роботу протягом тривалого часу, повністю виключаючи можливість незапланованої поломки. 

ФУНКЦІЯ КОМФОРТНИЙ СОН

Кондиціонер підтримує функцію "Комфортний сон". Вона дозволяє моделі працювати дуже тихо в нічний час, споживаючи невелику кількість енергії, але задаючи необхідні кліматичні показники. Функція "Мій Комфорт" дозволяє кондиціонеру автоматично визначати умови всередині приміщення, подаючи при цьому необхідний рівень температури, що сприяє більш комфортному проведенню часу вдома або на роботі.

Супер тиша

Кондиціонер має кілька швидкостей подачі повітря. А наявність двухступеначатого плазмового фільтра з іонізатором повітря, забезпечить багаторівневу фільтрацію, коли йде повне позбавлення від шкідливих бактерій, пилу, бруду, диму і неприємних запахів в повітрі. Тільки так ви отримаєте необхідні кліматичні показники, налаштувавши модель під свої особисті переваги.

Рівномірний розподіл повітряних потоків здійснюється за рахунок автоматичної роботи рухомих жалюзі. Кондиціонер відповідає високим показникам європейської якості, гарантуючи багаторічну роботу.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 1,5
Тепловиробництво, кВт 2,0
Споживана потужність обігрів, Вт 0,48
Споживана потужність охолодження, Вт 0,41
Розхід повітря, м³/год 510-522
Довжина магістралі, м 20
Міжблоковий перепад висот, м 10
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R32
Внутрішний блок Рівень шуму: 22-38 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 798x293x230 мм; Вага: 9 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 48 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 660x530x240 мм; Вага: 21 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Компресор інверторний
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано