SOLER&PALAU HCM-225N

  • SOLER&PALAU HCM-225N
  • Виробник: Іспанія
  • Модель: SOLER&PALAU HCM-225N
  • Наявність: На складі
  • 3 888 .ГРН


Витяжні вентилятори серії HCM-N призначені для настінної або віконної установки, з безпосереднім викидом повітря без системи повітропроводів. Корпус і крильчатка вентилятора виготовлені з пластику. На вході повітря вентилятор оснащений захисною решіткою, яка перешкоджає потраплянню всередину сторонніх предметів. На виході повітря вентилятор оснащений зворотним клапаном, який автоматично відкривається під дією повітряного потоку при включенні вентилятора і закривається при його виключенні. Вентилятори оснащені однофазними електродвигунами, мають клас захисту IPX4 і клас ізоляції В, і автоматичними зворотними клапанами. Вентилятор має клас герметичності II. Робоча температура від 0 * С до + 40 * С.

Установки:
При віконній установці необхідно закріпити, за допомогою двох гвинтів, в заздалегідь зробленому отворі внутрішню і зовнішню частини вентилятора. Товщина скла від 3 до 6 мм. Діаметр отвору в склі 262-267 мм.
При настінній установці необхідно закріпити, за допомогою чотирьох шурупів, внутрішню частину вентилятора на стіні на заздалегідь підготовленому отворі. Діаметр отвору в стіні 262-267 мм.

 

Зворотний клапан автоматично відкривається під дією повітряного потоку при включенні вентилятора і закривається при його відключенні.

Захисна решітка перешкоджає попаданню в вентилятор стороннього сміття.

Детальні характеристики
Максимальна витрата повітря, м³/год 695
Частота обертання, об./хв 1350
Рівень шуму, дБ 46
Напруга 230
Споживана потужність, Вт 40
Клас захисту IP: X4
Діаметр, мм 298
Вага, кг 1,8
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано