SOLER&PALAU ECOAIR LC

  • Виробник: Іспанія
  • Модель: SOLER&PALAU ECOAIR LC
  • Наявність: На складі
  • 3 438 .ГРН


Відцентрові вентилятори ECOAIR LC мають привабливий дизайн, високу продуктивність та енергоефективність. Вентилятори можуть бути налаштовані для роботи в двох режимах:

  • Постійна робота при зниженій витраті повітря з можливістю перемикання на максимальну продуктивність за сигналом зовнішнього або внутрішнього вимикача.
  • Періодична робота з можливістю регулювання швидкості (з внутрішнього потенціометра).
  • Вентилятори ECOAIR LC комплектуються електродвигунами постійного струму (клас захисту IPX4, клас герметичності II), які кріпляться до корпусу за допомогою спеціальних гумових "сайлент-блоків", що забезпечує дуже низький рівень шуму. Використання подібних електродвигунів істотно знижує витрати на експлуатацію вентилятора. Вентилятори підключаються до однофазної мережі живлення з параметрами 230В-50Гц. Вентилятори поставляються в комплекті зі зворотним клапаном, які слід встановити на вентиляторі, якщо перед покладається його експлуатація в періодичному режимі.

Робоча температура повітря від 0 °С до + 40 °С.

У комплекті з вентилятором поставляються 4 змінні кольорові смужки, які надають вентилятору вид, найбільш підходящий саме для вашого приміщення.

Умовні позначення SOLER & PALAU

EcoAIR SLC. Постійна робота: вентилятор працює постійно при мінімальній витраті повітря і переключається на максимальну продуктивність за допомогою зовнішнього вимикача. Періодична робота: за сигналом з зовнішнього вимикача вентилятор включається і працює на швидкості, обраної при установці.

EcoAIR TLC. Модель оснащена регульованим таймером (1-30 хв.). Постійна робота: таймер продовженої роботи дозволяє вентилятору працювати від 1-30 хвилин при максимальній продуктивності після виключення з зовнішнього вимикача, після заданого часу вентилятор переходить на низьку швидкість. Періодична робота: таймер дозволяє вентилятору працювати заданий час після виключення з зовнішнього вимикача.

EcoAIR HLC. Модель оснащена гігростатом і таймером. Постійна робота: вентилятор переходить на максимальну продуктивність за сигналом гігростата або зовнішнього вимикача (працює спільно з таймером). Періодична робота: вентилятор включається по сигналу гігростата або зовнішнього вимикача (працює спільно з таймером). Доступна функція "Інтервал".

EcoAIR MLC. Модель оснащена гігростатом і шнуровим вимикачем. Алгоритм роботи відповідає моделі HLC, тільки замість зовнішнього вимикача використовується вбудований шнурової вимикач.

EcoAIR DLC. Модель оснащена датчиком руху і таймером. Постійна робота: вентилятор працює постійно на низькій швидкості і переключається на максимальну продуктивність автоматично, коли датчик фіксує рух в радіусі 4 метрів від вентилятора, і вимикається через певний час заданого на таймері. Періодична робота: вентилятор включається автоматично, коли датчик фіксує рух в радіусі 4 метрів від вентилятора, і вимикається через певний час заданого на таймері.

 

Модель ціна, грн
EcoAIR SLC 3438
EcoAIR ТLC 3799
EcoAIR НLC 4070
EcoAIR MLC 4352
EcoAIR DLC 4030

 

РОЗМІРИ, мм

 

Детальні характеристики
Максимальна витрата повітря, м³/год 60
Робоча температура, °С: від 0 до +40
Рівень шуму, дБ 20-32
Споживана потужність, Вт 5,6
Колір білий
Діаметр, мм 100
Клас ізоляції\ІР IP X4
Вага, кг 0,57
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано