SOLER&PALAU ECOAIR DESIGN

  • SOLER&PALAU ECOAIR DESIGN
  • Виробник: Іспанія
  • Модель: SOLER&PALAU ECOAIR DESIGN
  • Наявність: На складі
  • 4 209 .ГРН


Відцентровий побутової вентилятор Soler & Palau Ecoair Design розроблений для установки в побутових приміщеннях, де необхідна постійна робота. Даний вентилятор відмінно підходить для кімнати з високими вимогами по роботі, адже він здатний працювати безперервно і без дратівного шуму, так як є дуже тихим.
 
Підходить для приміщень, які потребують модель зі зниженою витратою повітря з можливістю різкого переходу на максимальну продуктивність. В основному застосовуватися для санвузлів і ванних кімнат. Для виставлення мінімальної витрати повітря використовуються дип перемикач на платі вентилятора.

Крім технічних можливостей, дана модель володіє лаконічним і привабливим дизайном. У комплекті поставляються чотири різнокольорові смуги, які можна міняти (червона, блакитна, жовта і зелена) - для лицьовій панелі вентилятора. Їх можна встановлювати на свій розсуд під дизайн кімнати, в якій вентилятор змонтований.

Вентилятори Soler & Palau Ecoair Design працюють від мережі з однією фазою з напругою 230В і 50Гц. Двигун постійного струму, мають клас захисту IPX4 і другий клас з герметичності. Ці двигуни дозволяють зменшити витрати при використанні вентилятора. Сам двигун в корпус кріпитися через гумові сайлент блоки. 

Температурний діапазон, в якому працює вентилятор - від 0 до 40 градусів Цельсія.
Вентилятор Soler & Palau серії Ecoair Deisgn може бути змонтований в стіну або стелю.

Умовні позначення SOLER & PALAU

Модель ECOAIR DESIGN S це стандартна комплектація. Вихід на максимальну потужність можливий тільки за допомогою зовнішнього вимикача.

Модель ECOAIR DESIGN M оснащена як гігростатом, так і шнуровим вимикачем. Вихід на максимальну продуктивність можливий з будь-якого з вищевказаних перемикачів.

Модель ECOAIR DESIGN Н укомплектовано гігростатом. При такій конфігурації вентилятор переходить на максимальну продуктивність за сигналом гігростата (або зовнішнього вимикача).

Модель ECOAIR DESIGN Т оснащений вбудованим таймером (1-30 хв).

Модель ціна, грн
ECOAIR DESIGN S 4209
ECOAIR DESIGN М 5425
ECOAIR DESIGN Н 5145
ECOAIR DESIGN Т 4631

РОЗМІРИ, мм

Діаграма

Детальні характеристики
Максимальна витрата повітря, м³/год 54
Робоча температура, °С: від 0 до +40
Рівень шуму, дБ 35
Споживана потужність, Вт 1,5-3,5
Колір білий
Діаметр, мм 100
Клас ізоляції\ІР X4
Вага, кг 0,57
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано