SmartStream М150 Wi-Fi PRO (круглий)

 • SmartStream М150 Wi-Fi PRO (круглий)
 • Виробник: Україна
 • Модель: SmartStream М150 Wi-Fi PRO (круглий)
 • Наявність: На складі
 • 5 500 .ГРН


Виробник: Україна

Рекомендована площа приміщення - до 30 м2

Управління рекуператором СмартСтрім М 150 Pro здійснюється з будь-якого приладу, який має WiFi модуль. Тобто, Вам не доведеться шукати пульт, адже він буде завжди з Вами в мобільному телефоні, планшеті або ноутбуці.

Принцип роботи ґрунтується на поперемінному включенні вентиляторів на витяг і приплив. Комплектується спеціальними вентиляторами, які забезпечують тихішу і тривалішу роботу в порівнянні з іншими.

На початку циклу включається витяжний вентилятор, який виводить перероблене і забруднене  повітря на вулицю. При цьому алюмінієвий акумулятор знімає максимальну кількість тепла з повітря, що видаляється, і прогрівається упродовж запрограмованого часу, який залежить від режиму роботи.  Після йде невелика пауза для того, щоб повітря яке залишилося в каналі не змішувався з припливним. Включається припливний вентилятор і подає свіже повітря з вулиці, яке проходить через теплоакумулятор і підігрівається.

Рекуператори SmartStream серії Pro оснащені рядом датчиків, які управляють рекуператором залежно від умов освітлення і температури усередині приміщення.

Завдяки датчику освітлення рекуператор самостійно може переходити в нічний режим, а інтенсивність освітлення можна регулювати вручну. Тобто коли в кімнаті буде темно, рекуператор автоматично перейде в режим зі зниженим шумом. Ми розробили спеціальний режим для роботи під час сну, не обмежуючись зменшенням швидкості вентиляторів, а створивши окремий режим роботи з урахуванням максимального прогрівання теплоакумулятора.

Датчик температури дає можливість задати нижню температуру приміщення при якій СмартСтрім перейде в режим з меншою продуктивністю, що дасть можливість не охолоджувати приміщення.

Режим Турбо провітрювання - спеціальний режим роботи, який виведе рекуператор на максимальну продуктивність і дасть можливість замінити увесь об'єм повітря в короткі терміни. Цей режим має обмеження за часом, тому якщо Ви забудете поміняти режим роботи, то рекуператор сам перемкнеться в попередню програму роботу.

Рішенням для спалень став спеціальний режим Тиші. Ця функція буде корисною для людей, які мають порушення сну або не можуть заснути за наявності сторонніх звуків. У режимі Сон рекуператор СмартСтрім М 150 Pro зробить паузу на 30 хвилин і Ви зможете спокійно заснути.

SmartStream M 150 PRO має інноваційну систему регуляції повітряного потоку – балансувальну діафрагму.

Вона дає можливість провести зменшення діаметру вентиляційного каналу, використовуючи спеціальну діафрагму.

Перевагою діафрагми є те, що вона не руйнує структуру потоку не створює турбулентності в каналі, завдяки цьому при сильних поривах вітру або у випадку, якщо є сильний центральний витяжний канал, Ви зможете зменшити їх вплив шляхом зменшення діаметру самого рекуператора. Так само ця система допоможе швидко перекрити отвір рекуператора при низькій зовнішній температурі і налаштувати оптимальну кількість повітря, що переробляється, для кімнат від 10 м.кв.

Рекуператор SmartStream M150 Pro допоможе Вам вирішити ряд важливих проблем пов'язаних з утепленням і герметизацією приміщень,  запобіжить появі грибка, прибере вогкість.

Технічні характеристики

Стандартна довжина 65 см у комплекті з рекуператором

 • Наявність 9-ти  варіантів роботи
 • WI - FI управління
 • Мінімальна товщина стіни 35 см
 • Продуктивність режимів
 • Нічний режим - 16 м3/година.  Шум 14 дБ
 • Енергозберігаючий режим - 25 м3/година. Шум 19 дБ
 • Турбо - 50 м3/година. Шум 25 Дб
 • Авто режим - ручне налаштування продуктивності в діапазоні від 18 до 25 м3 година. Шум 14-19 дБ
 • Датчик освітлення – налаштування  чутливості для автоматичного переходу в нічний режим, і виходу з нього
 • Датчик температури - налаштування мінімальної температури в приміщенні, якщо показник опуститься нижче заданого, то рекуператор автоматично перейде в аварійний режим роботи ( мінімальна продуктивність, для запобіганню охолодження кімнати)
 • Діафрагма Балансування - служить для герметичного закриття рекуператора, зменшення діаметру отвору при сильному вітрі, якщо є конфлікт з витяжним каналом, налаштування рекуператора для кімнат від 10м2.
 • Режим Тиші - якщо звук від роботи провітрювача заважає заснути, задається час паузи, під час якої рекуператор перемкнеться на режим пасивної вентиляції, після закінчення заданого часу СмартСтрім самостійно продовжить роботу в попередньому режимі.
Детальні характеристики
Кількість режимів 9
Об'єм вентиляції, м3/год. 50 - 60
Ефективність рекуперації, % 65 - 89
Рівень шуму, дБ 14 / 19 / 25
Споживана потужність, Вт 2,5
Тип теплообмінника алюмінієвий
Клас захисту IP24
ККД 64-90 %
Діаметр, мм 150
Діаметр монтажного отвору, мм 162
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано