SmartStream М150 Wi-Fi (круглий)

  • Виробник: Україна
  • Модель: SmartStream М150 Wi-Fi (круглий)
  • Наявність: На складі
  • 3 500 .ГРН


Виробник: Україна

Рекомендована площа приміщення - до 30 м2

Рекуператор СмартСтрім М150, оснащений WI-FI модулем, завдяки якому ви можете здійснювати керування приладом використовуючи мобільний телефон, планшет або ноутбук.

Рекуператори SmartStream комплектуються двома вентиляторами на гідродинамічних підшипниках. Завдяки цьому досягається мінімальний шум при роботі, яка не буде заважати навіть в спальній кімнаті. Також підвищується ресурс роботи вентиляторів до 4 разів у порівнянні з іншими.

Відмінною особливістю нового модельного ряду рекуператор SmartStream - стала просунута система діафрагмового балансування діаметра отвору вентиляційного каналу. Ця система допоможе Вам зберегти ще більшу кількість тепла, зменшить вплив сильного вітру на приміщення і дає можливість налаштувати продуктивність в кімнатах від 10 м2.

Принцип роботи.

Рекуператор SmartStream M150 Wi-Fi має ряд основних режимів роботи.

1. Енергозберігаючий режим - стандартний режим з продуктивністю 25м3 на годину.

2. Нічний режим - оптимізований режим, відмінно підходить для сну, тому що створює набагато менше шуму. Час роботи циклу задаються програмою, спеціально розрахованої для збільшення кількості повертається тепла.

3. Режим витяжки - Якщо вам необхідно терміново видалити неприємний запах або ж просто вивести повітря на вулицю, то використання режиму витяжки допоможе впоратися із завданням. Вам достатньо підключитися до рекуператора і натиснути відповідну кнопку на смартфоні. Даний режим має захист, і обмежений в часі, після проходження витяжного циклу - рекуператор продовжить роботу в попередньому режимі.

4. Балансувальна діафрагма - Дає можливість врівноважити тиск між приміщенням і вулицею і досягти максимального рівня комфорту.

Основний алгоритм роботи рекуператорів SmartStream М150 Стандарт - це почергове включення вентиляторів на витяжку і приплив, час роботи яких задається програмою в залежності від режиму.

Першим циклом є витяжний, під час якого видаляється перероблене повітря з приміщення, яке проходить через алюмінієвий тепло акумулятор. Тепло накопичувач знімає тепло витяжного повітря.

Наступний цикл - припливний. Під час якого охолоджене повітря з вулиці подається в приміщення і проходить через рекуператор тепла, знімаючи заощаджені тепло від витяжного циклу.

Наявність 3-х режимів роботи

• Нічний режим - 16 м3 / год

• Енергозберігаючий режим - 25 м3 / год

• Витяжка - 50 м3 / год

Стандартна довжина 65 см у комплекті з рекуператором

Монтаж рекуператорів проводиться для забезпечення комплексності робіт, спрямованих на поліпшення енергоефективності приміщення. Якщо ви поміняли вікна на металопластикові, то у Вас порушений природний повітрообмін. Наслідками його порушення буде накопичення вологи в кімнаті, що призведе до вогкості і утворення грибка. Так само відчуття задухи і нестачі свіжого повітря, ця проблема частіше проявляється під час сну.

Рекуператор СмартСтрім забезпечує повноцінну заміну повітря, за умови постійної роботи проходить до 10 циклів оновлення повітря в кімнаті протягом доби.

Монтаж рекуператорів СмартСтрім.

Основною вимогою для монтажу рекуператора є наявність отвору в стіні. Рекуператори монтуються в стіну під нахилом від 1.5 до 30 в сторону вулиці. Мінімальна товщина стіни 320 мм, максимальна 1,5 метра (під замовлення)

Оптимальний діапазон монтажу рекуператорів від 5 до 30 см від стелі. З тієї причини, що цей повітряний пласт має найбільшу кількість тепла, а це дає можливість ефективніше прогрівати теплоакумулятор.

Детальні характеристики
Кількість режимів 3
Ефективність рекуперації, % 78
Рівень шуму, дБ 14 / 19 / 25
Споживана потужність, Вт 2,5
Клас захисту IP 24
ККД 64-90 %
Діаметр, мм 150
Діаметр монтажного отвору, мм 162
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано