SmartStream M150 Classic

  • SmartStream M150 Classic
  • Виробник: Україна
  • Модель: SmartStream M150 Classic
  • Наявність: На складі
  • 3 000 .ГРН


Виробник: Україна

Рекомендована площа приміщення - до 30 м2

Два вентилятори на гідродинамічних підшипниках у складі рекуператора забезпечують мінімальну кількість шуму при роботі, що особливо зручно, якщо рекуператор встановлюють у спальну кімнату. Це також сприяє підвищенню ресурсу роботи вентиляторів до 4 разів порівняно з іншими.

Особливістю цього модельного ряду рекуператорів SmartStream є система діафрагмового балансування діаметра отвору вентиляційного каналу. Завдяки цій системі утримується ще більша кількість тепла, знижується сильний вітровий вплив на приміщення. Можна налаштувати продуктивність в кімнатах з площею від 10 кв. м. 

Балансувальна діафрагма допомагає урівноважити тиск між вулицею та приміщенням, що створює максимальний рівень комфорту.

Алгоритм роботи рекуператорів: вентилятори на витяжку і притік вмикаються по черзі, а програма визначає їх час роботи згідно з обраним режимом.

Перший цикл: витяжка. Перероблене повітря видаляється з приміщення, проходячи через алюмінієвий теплоакумулятор. Тепло витяжного повітря зберігається у теплонакопичувачі.

Другий цикл: притік. З вулиці у приміщення подається охолоджене повітря, проходячи через алюмінієвий рекуператор. Знімає збережене тепло від витяжки.

Технічні характеристики

Присутній один оптимальний режим - продуктивність 25 куб. м./год.

Стандартна довжина 65 см у комплекті з рекуператором

Мінімальна товщина стіни 320 мм, максимальна 1,5 метра (під замовлення).

Детальні характеристики
Кількість режимів 1
Рівень шуму, дБ 19
Споживана потужність, Вт 2,5
Діаметр, мм 150
Діаметр монтажного отвору, мм 162
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано