SILENT-100 ECOWATT

  • SILENT-100 ECOWATT
  • Виробник: Іспанія
  • Модель: SILENT-100 ECOWATT
  • Наявність: На складі
  • 1 615 .ГРН


Побутові осьові вентилятори з низьким рівнем шуму:

S&P SILENT-100 CZ ECOWATT

S&P SILENT-100 CRZ ECOWATT

S&P SILENT-100 CHZ ECOWATT

S&P SILENT-100 CDZ ECOWATT

Побутові вентилятори S & P SILENT-100 CZ ECOWATT розроблені спеціально для вирішення проблем вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах і інших невеликих приміщеннях.

Вентилятори S & P SILENT-100 CZ ECOWATT виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотними клапанами і однофазними електродвигунами постійного струму (230В-50Гц). Бесщеточние електродвигуни постійного струму мають низьким енергоспоживанням (5 Вт) і високою ефективністю.

Електродвигун вентилятора S & P SILENT-100 CZ ECOWATT кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передачу вібрацій і шуму від двигуна до корпусу вентилятора. Також, зниження шуму сприяє особлива аеродинамічна форма передньої решітки вентилятора.

Вентилятори комплектуються кульковими підшипниками - це знижує шум, збільшує термін служби і дозволяє встановлювати вентилятори в будь-якому положенні.

Модель S&P SILENT-100 CRZ ECOWATT оснащена регульованим таймером (1-30 хв.) Вентилятор підключається через незалежний вимикач або вимикач світла. При включенні світла вентилятор починає працювати, після вимикання світла вентилятор продовжує працювати згідно часу, заданому на таймері, після якого автоматично вимикається.

Модель S&P SILENT-100 CHZ ECOWATT оснащена гігростатом (датчиком вологості) і регульованим таймером (1-30 хв.). Гігростат можна налаштувати на рівень відносної вологості від 60% до 90%. В автоматичному режимі вентилятор працює згідно з показаннями гігростата: включається при підвищенні рівня вологості в приміщенні вище заданого значення і вимикається при його зниженні і з часом, заданого на таймері. Вентилятор можна підключити через незалежний вимикач або вимикач світла. У цьому випадку, крім автоматичного режиму, вентилятор також включається при включенні світла і вимикається через певний час, заданого на таймері. Датчик вологості має пріоритет перед зовнішнім вимикачем.

Модель S&P SILENT-100 CDZ ECOWATT оснащена інфрачервоним датчиком руху і регульованим таймером (1-30 хв.). Вентилятор включається автоматично, коли датчик фіксує рух в радіусі 4 м від вентилятора і вимикається через певний час, заданого на таймері.

Вентилятори мають II клас герметичності і не вимагають заземлення, клас захисту IP45 і робочу температуру повітря від 0 °С до + 40 °С.
Термін служби вентиляторів S & P SILENT-100 CZ ECOWATT становить понад 30000 годин.

УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ
C - модель оснащена зворотним клапаном.
Z - модель з кульковими підшипниками, що не вимагають обслуговування (термін служби до 30000 годин).
R - модель оснащена регульованим таймером, який дозволяє вентилятору працювати заданий час, після виключення.
H - модель оснащена гигростатом (датчиком вологості).
D - модель оснащена датчиком руху (радіус дії близько 4 м).

Розміри

Назва Ціна, грн
SILENT-100 CZ ECOWATT 1615
SILENT-100 CRZ ECOWATT 2396
SILENT-100 CHZ ECOWATT 3664
SILENT-100 CDZ ECOWATT 4029
Детальні характеристики
Максимальна витрата повітря, м³/год 95
Частота обертання, об./хв 2100
Робоча температура, °С: від 0°С до +40°С
Рівень шуму, дБ 26,5
Напруга 230
Споживана потужність, Вт 5
Діаметр, мм 100
Клас ізоляції\ІР II\IP45
Вага, кг 0,57
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано