SILENT-100 CHZ

  • Виробник: Іспанія
  • Модель: SILENT-100 CHZ
  • Наявність: На складі
  • 3 293 .ГРН


Побутові вентилятори S&P SILENT-100 CHZ розроблені спеціально для вирішення проблем вентиляції у ванних кімнатах, санвузлах і інших невеликих приміщеннях.

Вентилятори S&P SILENT-100 CHZ виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотними клапанами і однофазними електродвигунами (230В-50Гц), клас ізоляції B, з вбудованою термозахистом.

Електродвигун вентилятора S&P SILENT-100 CHZ кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передачу вібрацій і шуму від двигуна до корпусу вентилятора. Також, зниження шуму сприяє особлива аеродинамічна форма передньої решітки вентилятора.
 

Вентилятори комплектуються кульковими підшипниками - це знижує шум, збільшує термін служби і дозволяє встановлювати вентилятори в будь-якому положенні. Модель S & P SILENT-100 CHZ оснащена гігростатом (датчиком вологості) і регульованим таймером (1-30 хв.). Гігростат можна налаштувати на рівень відносної вологості від 60% до 90%. В автоматичному режимі вентилятор працює згідно з показаннями гігростата: включається при підвищенні рівня вологості в приміщенні вище заданого значення і вимикається при його зниженні і з часом, заданого на таймері. Вентилятор можна підключити через незалежний вимикач або вимикач світла. У цьому випадку, крім автоматичного режиму, вентилятор також включається при включенні світла і вимикається через певний час, заданого на таймері. Датчик вологості має пріоритет перед зовнішнім вимикачем.

Модель S&P SILENT-100 CHZ VIZUAL оснащена гігростатом (датчиком вологості) і регульованим таймером (5, 10, 20 хв.). Гігростат можна налаштувати 60, 70, 80 або 90% відносної вологості, натисканням кнопки на передній панелі вентилятора. Обраний рівень вологості відображається чотирма світловими індикаторами. В автоматичному режимі вентилятор працює згідно з показаннями гігростата: включається при підвищенні рівня вологості в приміщенні вище заданого значення і вимикається при його зниженні і з часом, заданого на таймері. Вентилятор можна підключити через незалежний вимикач або вимикач світла. У цьому випадку, крім автоматичного режиму, вентилятор також включається при включенні світла і вимикається через певний час заданого на таймері (затримка спрацьовування таймера 50 сек.). Датчик вологості має пріоритет перед зовнішнім вимикачем.
 

Вентилятори мають II клас герметичності і не вимагають заземлення, клас захисту IP45 і робочу температуру повітря від 0 °С до + 40 °С.
Термін служби вентиляторів S & P SILENT-100 CHZ становить понад 30000 годин.

Умовні позначення

C - модель оснащена зворотним клапаном.
Z - модель з кульковими підшипниками, що не вимагають обслуговування (термін служби до 30000 годин).
R - модель оснащена регульованим таймером, який дозволяє вентилятору працювати заданий час, після виключення.
H - модель оснащена гигростатом (датчиком вологості).
D - модель оснащена датчиком руху (радіус дії близько 4 м).

       Розміри

Назва Ціна, грн
SILENT-100 CHZ (230V 50)  3293
SILENT-100 CHZ SILVER (230V 50) 3815
SILENT-100 CHZ 'VISUAL' (230V 50) 3692
Детальні характеристики
Максимальна витрата повітря, м³/год 95
Частота обертання, об./хв 2400
Робоча температура, °С: від 0°С до +40°С
Рівень шуму, дБ 26,5
Напруга 230
Споживана потужність, Вт 8
Діаметр, мм 100
Клас ізоляції\ІР II\IP45
Вага, кг 0,57
Гарантія 12 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано