Panasonic S-F50DD2E5/CU-L50DBE8. Серія Semi FS

  • Panasonic S-F50DD2E5/CU-L50DBE8. Серія Semi FS
  • Виробник: Малайзія
  • Модель: Panasonic S-F50DD2E5/CU-L50DBE8. Серія Semi FS
  • Наявність: На складі
  • 146 340 .ГРН


Тип: спліт-система
Рекомендована площа приміщення: 140 м²

Panasonic S-F50DD2E5 / CU-L50DBE8 - це інверторна спліт-система з внутрішнім блоком канального середньонапірного типу і трифазним зовнішнім блоком, яку можна застосовувати як для обігріву, так і для охолодження повітря в кімнаті. В режимі охолодження продуктивність становить (хв. / Ном. / Макс.) 4/14/18 кВт, а в режимі нагріву - 4/16/18 кВт. Можливо, параметри роботи, гарантовано підтримуються в кімнаті площею в середньому до 140 квадратних метрів.

Дані з більшою точністю можна отримати шляхом розрахунку для конкретних робочих умов. Споживання потужності в режимах охолодження і обігріву становить 5,06 (1,45 - 5,4) кВт і 4,85 (1,4 -6,1) кВт відповідно. Робота можлива в досить широких межах зовнішніх температур. В системі використовується безпечний для озонового шару атмосфери холодоагент R-410A.

Внутрішній блок Panasonic S-F50DD2E5 / CU-L50DBE8 відрізняється компактними розмірами, що значно спрощує його монтаж. Потужний повітряний потік дає можливість застосування більш довгих трубопроводів, що дозволяє інсталювати кондиціонер різними способами. Доступ до внутрішнього блоку забезпечується з боку нижньої панелі, що спрощує його обслуговування.

У моделі Panasonic S-F50DD2E5 / CU-L50DBE8 реалізований цілий ряд функцій, таких як управління швидкістю обертання вентилятора, осушення, автоматична зміна режимів, економічний режим роботи, управління гарячим запуском, функція дезодорації повітря Odour Wash, самодіагностика і функція автоматичного перезапуску. Також дана модель оснащена тижневим таймером.

Функція автоматичного перезапуску
У разі аварійного вимкнення кондиціонера в результаті збоїв в електроживленні, в пам'яті кондиціонера зберігаються задані робочі параметри, які автоматично активуються при поновленні електроживлення.

Функція осушення
Починається з охолодження для зниження вологості, потім виконується безперервний легкий обдув кімнати при низькій частоті обертання компресора, щоб підтримувати сухість повітря без зміни його температури.

Функція самодіагностики
У разі виникнення неполадок пристрій автоматично діагностує проблему і виводить на дисплей відповідний буквено-цифровий код. Це дозволяє швидко усунути несправність.

Функція автоматичного перемикання (модель з тепловим насосом)
Сенсори періодично вимірюють температуру всередині і зовні приміщення. На підставі цих вимірів і заданої Вами температури мікропроцесор визначає найбільш відповідний режим роботи кондиціонера.

Робота на охолодження при низькій зовнішній температурі
Кондиціонер можна використовувати для охолодження приміщення навіть тоді, коли за вікном дуже холодно. Це має велике значення там, де охолодження потрібно навіть взимку.

Таймер на тиждень
Таймер дозволяє задавати установки роботи кондиціонера на кожен день тижня. Максимальна довжина програми - 6 установок на день і 42 установки на тиждень. Для оптимального комфорту можна також задавати установки температури.

24-годинний подвійний таймер включення / вимикання з установкою в реальному масштабі часу
Ця функція дозволяє Вам ввести дві різні установки включення / вимикання кондиціонера (години і хвилини) в 24-годинному форматі.

Дезодорування
Функція усуває всі неприємні запахи, що виділяються теплообмінником кондиціонера.

Економний режим
Досягається економія в середньому 20% енергії. Кондиціонер визначає стабільні умови роботи і плавно змінює встановлену температуру з кроком в 0,5 град С, щоб забезпечити енергозбереження.

Управління гарячим запуском
На початку циклу обігріву і після циклу розморожування вентилятор внутрішнього блоку почне працювати, тільки коли теплообмінник розігріється, щоб не поширювати по кімнаті занадто холодне повітря.

Гнучка система монтажу
Потужний повітряний потік дозволяє використовувати довгі повітроводи. Оскільки видув повітря можна встановити далеко від головного блоку, можливі найрізноманітніші конфігурації системи кондиціонування.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +43 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 14,0
Тепловиробництво, кВт 16,0
Споживана потужність обігрів, Вт 4850
Споживана потужність охолодження, Вт 5060
Розхід повітря, м³/год 2700
Довжина магістралі, м 50
Міжблоковий перепад висот, м 20 (30)
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента Фреон R410
Внутрішний блок Рівень шуму: 44/49 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхГхВ): 1000+100х360х650 мм; Вага: 48 кг; Статистичний тиск 98 Па.
Зовнішний блок Рівень шуму: 54/56 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 900х1340х320 мм; Діаметри труб: рідинна 9,52 мм; газова 15,88 мм; Вага: 105 кг
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано