Panasonic Multi U-4E23JBE

  • Panasonic Multi U-4E23JBE
  • Виробник: Малайзія
  • Модель: Panasonic Multi U-4E23JBE
  • Наявність: На складі
  • 70 740 .ГРН


Тип: мульти-сплітсистема

Рекомендована площа приміщення: 80-85 м2

Зовнішний блок  Panasonic Multi U-4E23JBE підключається на 4 блоки.

Потужна модель зовнішнього блоку Panasonic U-4E23JBE, яка показує високий рівень продуктивності, гарантуючи при цьому якісну роботу щодо обігріву і охолодження повітря всередині приміщень різноманітної спрямованості. Зовнішній блок Panasonic може функціонувати разом з зовнішніми блоками настінним, канальним, касетним, консольним або підлоговим. Залежно від технологічних характеристик, агрегат можливо підключити до одного або відразу до декількох блоків внутрішнього типу.

З метою отримання низького рівня шуму, економного енергоспоживання і високого рівня ККД, було поставлено комплектувати дану модель компресором інверторного типу. Кондиціонер відповідає високим показникам європейської якості, володіє компактною формою і захистом від вигорання, замерзання, а також корозії.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО БЛОКУ PANASONIC U-4E23JBE

Nanoe-GС система ефективно видаляє літаючі в повітрі частинками пилу, з шкідливими мікроорганізмами, які перебувають на поверхні і захоплюються фільтром, наприклад, бактерії, віруси і спори цвілі. Ви отримуєте екологічно чисту атмосферу.

Функція усунення запахів запобігає поширенню неприємних запахів, коли ви запускаєте пристрій. Принцип полягає в тому, що вентилятор залишається вимкненим, коли всередині кондиціонера відбувається придушення запахів з вулиці або інших місць.

Автоматичне перемикання режимів (тепловий насос) дозволяє кондиціонеру самому визначати, які саме умови доречні на даний момент в приміщенні, що є показником якісного комфорту.

Управління гарячим запуском "Hot Start" це дозволяє вентилятору внутрішнього блоку функціонувати, коли теплообмінник вже розігрівся, для запобігання поширенню по кімнаті занадто холодного повітря.

Автоперезапуск допомагає запустити кондиціонер в разі збою в загальній системі енергоживлення, зберігаючи при цьому всі задані раніше функції. Ця функція також охороняє від передчасного зношування і модель починає служити протягом тривалого часу.

Покриття Blue Fin дозволяє отримати захист від прямого впливу сонячних променів, дощу та інших температурних або кліматичних факторів, які можуть нашкодити загальній системі.

Подовжений трубопровід дає можливість подовжити стандартний трубопровід, з метою встановлення зовнішнього блоку кондиціонера ще далі від внутрішнього блоку, що у багато разів підвищує гнучкість інсталяції.

Технічне обслуговування зовнішнього блоку через верхню панель. Так ви можете за своїм бажанням проводити профілактичну діагностику або спрощене усунення будь-яких несправностей.

ЗОВНІШНІЙ БЛОК КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ інверторним компресором

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +43 °C тепло до -5 °C
Холодовиробництво, кВт 6,8
Тепловиробництво, кВт 8,6
Споживана потужність обігрів, Вт 1850
Споживана потужність охолодження, Вт 1680
Довжина магістралі, м 60
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R-410А
Зовнішний блок Рівень шуму: 49 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 875x795x320 мм; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Колір білий
Вага, кг 72
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано