Panasonic CS/CU-TZ25TKEW. Серія TZ Compact (до -15 С)

  • Panasonic CS/CU-TZ25TKEW. Серія TZ Compact (до -15 С)
  • Виробник: Малайзія
  • Модель: Panasonic CS/CU-TZ25TKEW. Серія TZ Compact (до -15 С)
  • Наявність: На складі
  • 22 999 .ГРН


Виробник: Малайзія

Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 25 м²

Настінний кондиціонер Panasonic CS / CU-TZ25TKEW Compact Inverter - це повністю нова і багато в чому вдосконалена модель 2017 року, яка забезпечує підвищений рівень продуктивності і відмінно підходить для роботи з охолодження, обігріву й осушення повітря в приміщеннях суспільного і побутової спрямованості. Грамотно розроблена конструкція і оригінальний дизайн дозволяють проводити установку в квартирі, приватному будинку, офісному приміщенні, кафе, ресторані і т.д., за умови, що номінальної потужності буде вистачати для обслуговування певної площі.

Кондиціонер даної серії відповідає високим показникам європейської якості і йде з гарантією від заводу виробника. Головною особливістю агрегату є комплектація інверторним компресором нового покоління, який в кілька разів підвищує номінальний рівень ККД, дозволяє здійснювати плавне регулювання швидкості обертання вентилятора зовнішнього блоку, при цьому повністю усунувши проблему з пусковими струмами. Крім того, ви отримаєте функціонування при низькому рівні шуму, а споживання електроенергії знижується в кілька разів. Ця модель по праву може зайняти лідируюче місце на ринку кліматичного обладнання.

Panasonic CS-TZ25TKEW / CU-TZ25TKE - це кондиціонер настінного типу серії Compact з інвертором. Спліт-система добре справляється з охолодженням і обігрівом повітря в побутових і офісних приміщеннях площею до 25 м2. Вироблена потужність системи в режимі охолодження становить 2,5 кВт, а в режимі нагріву - 3,3 кВт. Кондиціонер може працювати в широкому діапазоні експлуатаційних температур зовнішнього повітря, для охолодження від -10 С до +43 С, а для нагріву від -15 С до +24 С. Як опцію для управління режимами спліт-системи можна замовити провідний пульт. Для роботи кондиціонера використовується нешкідливий для навколишнього середовища фреон R32.
 

Основні переваги кондиціонера Панасонік CS-TZ25TKEW / CU-TZ25TKE:
• Інверторна технологія забезпечує більш точний контроль температури в приміщенні зі зменшенням електрорасходов, зниженням вібрації і шуму зовнішнього блоку.
• Aerowings - направляє повітряний потік до стелі створюючи ефект прохолодного душу.
• Класи енергоефективності «А ++ і А +» вказують на дуже ефективне використання всіх функцій і режимів, підтверджуючи це дуже низькими річне споживання електроенергії
• Дуже легко встановлювати в зручному для вас місці всі частини спліт-системи, завдяки збільшеній довжині траси від 15 до 30 метрів.
• Фільтр для частинок РМ2,5 очищає повітря і підтримує його комфорт.
• Потужний режим - при запуску кондиціонер буде працювати на максимальній потужності, для досягнення максимально комфортних умов в приміщенні.
• Дуже тихий - внутрішній блок видає мінімальний рівень шуму і практично не чути під час роботи (від 20 дБА).
• Встановлювати системи можна на старі трубопроводи R410A і R22.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +43 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 2,5
Тепловиробництво, кВт 3,3
Споживана потужність обігрів, Вт 800
Споживана потужність охолодження, Вт 660
Довжина магістралі, м 15
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R32
Внутрішний блок Рівень шуму: 40-26-20 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 799x290x197 мм; Вага: 8 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 47 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 780x542x289 мм; Вага: 27 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Компресор інверторний
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано