Panasonic CS/CU-E 9RKD. Серія Deluxe (до -15 С)

  • Panasonic CS/CU-E 9RKD. Серія Deluxe (до -15 С)
  • Виробник: Малайзія
  • Модель: Panasonic CS/CU-E 9RKD. Серія Deluxe (до -15 С)
  • Наявність: На складі
  • 29 999 .ГРН


Виробник: Малайзія

Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 25 м²

Panasonic CS-E9RKD / CU-E9RKD - це інверторна спліт-система Делюкс з тепловим насосом і з настінним внутрішнім блоком, яка призначена для обігріву та охолодження приміщень. При охолодженні продуктивність становить 2,5 (0,85 - 3) кВт, а при нагріванні - 3,4 (0,85 - 5) кВт. Споживання потужності в режимах холод і тепло становить 0,545 (0,245 - 0,74) кВт і 0,74 (0,24 - 1,31) кВт відповідно. Вибрані робочі умови, можуть підтримуватися в кімнаті середньою площею до 25 квадратних метрів. Дані з більшою точністю можна отримати шляхом розрахунку для конкретних робочих умов.

Спліт-система Панасонік CS-E9RKD / CU-E9RKD відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і компактністю, що дозволяє чудово вписується в різні інтер'єри і здійснити установку навіть на невеликій ділянці. Зовнішня панель знімається і легко миється водою. Чистота повітря, що нагнітається забезпечується застосуванням технології Nanoe-G, яка видаляє з повітря забруднюючі частинки, знешкоджує шкідливі мікроорганізми на всіх поверхнях в кімнаті, видаляє неприємні запахи і знезаражує фільтр. Інверторне керування в поєднанні з функцією ECONAVI сприяють ефективній роботі системи і економії електроенергії. Технологія iAUTO-X дає можливість в найкоротші терміни отримати прохолодне повітря в кімнаті. Надалі комфортність кондиціонування підтримується завдяки функції Shower Cooling за рахунок непрямого повітряного потоку, спрямованого уздовж стелі.

У моделі CS-E9RKD / CU-E9RKD передбачено цілий ряд функцій, таких як м'яке осушення повітря, безшумний режим Quiet, створення індивідуального потоку повітря, управління гарячим пуском, автоматична зміна робочих режимів. Для зручності кондиціонер оснащений програмованим 24-годинним подвійним таймером включення і виключення. Також є функції автоматичного перезапуску і самодіагностики, яка при наявності несправностей на дисплеї буквено-цифровий код, що допомагає фахівцеві швидко встановити проблему. Зручність техобслуговування досягається також за рахунок легкого доступу до зовнішнього блоку через верхню панель.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +43 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 2,5
Тепловиробництво, кВт 3,4
Споживана потужність обігрів, Вт 740
Споживана потужність охолодження, Вт 540
Довжина магістралі, м 15
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410
Внутрішний блок Рівень шуму: 39/24/21 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 870x296x236 мм; Вага: 9 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 46 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 780x542x289 мм; Вага: 31 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Компресор інверторний
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано