Очищувач повітря Panasonic F-VXH90R-K

 • Очищувач повітря Panasonic F-VXH90R-K
 • Виробник: Японія
 • Модель: Очищувач повітря Panasonic F-VXH90R-K
 • Наявність: На складі
 • 27 999 .ГРН


Тип: Очищувач повітря

Рекомендована площа приміщення: 66 м²

 

Очисник повітря Panasonic F-VXK90R-K - це кліматичний комплекс high end класу чорного глянцевого кольору, який зволожує, очищує і іонізує повітря в приміщенні. Він з легкістю очистить дім від великих і дрібних часточок побутовогота навіть будівельного пилу, алергенів, вірусів, бактерій, неприємних запахів і інших шкідливих речовин.

Кліматичний комплекс F-VXK90R-K підійде до будь-якого інтер'єру

Кліматичний комплекс має стильний дизайн, який підійде до будь-якого інтер'єру. Доповнює його прихований дисплей з LED-підсвіткою і сенсорними кнопками управління у верхній частині панелі. Також комплекс F-VXK90R-K має стильну LED-підсвітку у верхній частині, яка сигналізує про рівень забрудненості повітря в приміщенні. Синя - чисте, червона - брудне.

Комплекс F-VXK90R-K  має досконалу систему фільтрації, що складається з:

 1. Хвильового фільтра грубої очистки (новинка), призначеного для очищення від великих часток пилу і шерсті.
 2. Комбінованого НЕРА-фільтра, що включає в себе: катехиновий антивірусний фільтр, ензимний антибактеріологічний фільтр, антиалергенний фільтр.
 3. Вугільного дезодоруючого фільтра, який бореться з неприємними запахами.
 4. Водяного фільтра млинового типу, який миє і одночасно зволожує повітря. Фільтр відмінно працює з проточною водою з крана.
 5. Системи іонізації Nanoe, яка руйнує на молекулярному рівні більшість забруднювачів, як в повітрі, так і на поверхнях.

Термін служби фільтрів при належному догляді становить 10 років.

Модуль NANOE ™ випускає радикали в молекули води, підвищуючи таким чином ефективність усунення бактерій і запахів. Оскільки нано-частинки NANOE ™ генеруються з вологи, що міститься в повітрі, цей модуль практично не зношується і не вимагає періодичної заміни.

NANOE ™ являє собою найменшу (від 5 до 20 нанометрів) слабокислу частку води з реакційною здатністю і електричним зарядом.ОН-радикали мають здатність забирати водень у вірусів, бактерій, молекул запахів і алергенів. Тому чим більше ОН-радикалів, тим вище ефективність антивірусного захисту.

Унікальною на ринку є функція Mega Catcher, яка особливо активно здійснює всмоктування забрудненого повітря на рівні до 30 см від підлоги, де повітря максимально забруднене.

Працюючи одночасно, всі фільтри і функції знешкоджують до 99% вірусів, бактерій, алергенів, мікроорганізмів, неприємних запахів, частинок пилу і інших забруднювачів.

Крім дизайну і досконалої системи очищення, кліматичний комплекс Panasonic F-VXK90R-K має інтелектуальну систему Econavi.

Функція ECONAVI аналізує і запам'ятовує Ваш звичайний розпорядок дня, а потім оптимізує роботу системи очищення повітря, тим самим забезпечуючи економію електроенергії. Грунтуючись на отриманій інформації, ця технологія управляє роботою очищувача, не дозволяючи забрудненням поширитися по всьому приміщенню.

Особливості та переваги кліматичного комплексу:

 • Сучасний дизайн.
 • Висока мобільність (вбудовані коліщатка).
 • Відключається підсвітка LED - дисплея, сенсорне управління.
 • Econavi: аналіз людської активності, освітленості; режим самонавчання.
 • Іонізація Nanoe.
 • Фільтрація: антивірусна, антибактеріальна, дезодоруюча.
 • 3D-циркуляція повітряного потоку.
 • Функція Mega Catcher.
 • Режим Spot Air.
 • Функція зволоження (бачок розрахований на 4,2 л.).
Детальні характеристики
Рівень шуму, дБ 55
Енергоспоживання, Вт/год 63
Бак резервуара, л 4,2
Габарити глибина - 275, ширина - 398, висота - 636 мм
Швидкість очищення, м3/год 8,7
Продуктивність зволоження, мл/год 830
Вага, кг 11,5
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано