Очищувач повітря Panasonic F-VK655R-N

 • Очищувач повітря Panasonic F-VK655R-N
 • Виробник: Японія
 • Модель: Очищувач повітря Panasonic F-VK655R-N
 • Наявність: На складі
 • 23 999 .ГРН


Тип: Очищувач повітря

Рекомендована площа приміщення: 40 м²

Очисник повітря Panasonic F-VK655H - це кліматичний комплекс преміум класу зі штучним інтелектом, що включає в себе очищувач, іонізатор, мийку і зволожувач повітря. Даний очисник повітря очищує будинок від великих і дрібних часточок пилу, бактерій, вірусів, алергенів, неприємних запахів, формальдегіду та інших шкідливих домішок.

Кліматичний комплекс F-VK655H має приголомшливий дизайн, який підійде до будь-якого інтер'єру. Його похила акрилова передня панель золотистого кольору підкреслює індивідуальність і виглядає дуже стильно, доповнює дизайн прихований дисплей з LED-підсвіткою і сенсорними кнопками управління у верхній частині похилої панелі.

Також комплекс має стильну LED-підсвітку основи нижньої частини, яка сигналізує про рівень забрудненості повітря в приміщенні. Новий дизайн дозволив розташувати всі очисні фільтри на задній панелі пристрою.

Комплекс має досконалу систему фільтрації, що складається з:

 1. Хвильового фільтра грубої очистки (новинка!), призначеного для очищення від великих часточок пилу і шерсті.
 2. Комбінованого НЕРА - фільтра, що включає в себе: катехиновий антивірусний фільтр, ензимний антибактеріологічний фільтр, антиалергенний фільтр.
 3. Вугільного дезодоруючого фільтра, який бореться з неприємними запахами.
 4. Антиформальдегідного фільтра, що знищує шкідливі формальдегідні сполуки
 5. Водяного фільтра млинового типу, який миє і одночасно зволожує повітря
 6. Системи іонізації Nanoe, яка руйнує на молекулярному рівні більшість забруднювачів, як в повітрі, так і на поверхнях (килими, одяг, тканина).

Крім дизайну і досконалої системи очищення, кліматичний комплекс Panasonic F-VK655H може похвалитися інтелектуальною системою Econavi, яка складається з:

 1. Датчика освітленості, вмикає і вимикає підсвітки приладу в різний час доби, що крім комфорту використання також економить споживання електроенергії.
 2. Датчика розпізнавання людської активності, який автоматично регулює інтенсивність і режим очищення повітря в залежності від присутності людини і його активності в приміщенні.
 3. Функції самонавчання, яка щодня аналізує, в який час доби повітря в приміщенні стає максимально забрудненим і далі автоматично завчасно включає підвищений режим очищення повітря.
Детальні характеристики
Енергоспоживання, Вт/год 54
Бак резервуара, л 2,3
Габарити довжина - 772, ширина - 390, висота - 365 мм
Швидкість очищення, м3/год 5,5
Продуктивність зволоження, мл/год 500
Вага, кг 11,9
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано