NEOCLIMA NTSI60AH1е/NUI60AH3е. Серія ERP ( -20 C )

  • NEOCLIMA NTSI60AH1е/NUI60AH3е. Серія ERP ( -20 C )
  • Виробник: Китай
  • Модель: NEOCLIMA NTSI60AH1е/NUI60AH3е. Серія ERP ( -20 C )
  • Наявність: На складі
  • 88 760 .ГРН


Тип внутрішнього блоку: касетний
Рекомендована площа приміщення: 175м2

Касетні кондиціонери Neoclima добре підходять для використання в нежитлових приміщеннях громадського призначення великої площі з високими стелями, особливо там, де важливо зберегти дизайн: в магазинах, офісах, конференц-залах, ресторанах, а також в лікарнях і школах. У нових касетних кондиціонерах застосована технологія управління повітряним потоком. Касетна спліт-система ефективніше охолоджує приміщення, розподіляючи оброблене повітря навіть по важкодоступним зонам.
 

Касетний блок NEOCLIMA Серія ERP - це досить продуктивна і багато в чому дієва модель, яка розрахована на проведення охолодження, обігріву або осушення повітря в приміщеннях побутової, громадської, промислової, виставкової, торгової або розважальної спрямованості, коли потрібно отримати найбільш сприятливі температурні показники, а також довгоочікуваний комфорт. Особливістю кондиціонера є комплектація інверторним компресором нового покоління, які дозволяє збільшити загальну продуктивність і рівень ККД плавно регулювати номінальну потужність, при повному усуненні пускових струмів, а також знизити рівень шуму і скоротити споживання електроенергії, що є дуже економною функцією. Модель відповідає найкращим показникам європейської якості і зібрана по перевірених і надійних технологічним стандартам.
Розглянутий агрегат володіє компактною формою і строгим дизайном, що в значній мірі спрощує процес монтажу, коли кондиціонер легко впишеться в інтер'єр практично будь-якого приміщення. Ви зможете встановити його в офісному приміщенні, школі, в клубі, кафе, ресторані, а також в будь-якому іншому приміщенні громадської, розважальної, промислової, виставкової або торгової спрямованості, за умови, що номінальної потужності буде вистачати для обслуговування конкретної площі.

 

Рівномірний розподіл охолодженого або нагрітого повітря всередині приміщення:
Рівномірний розподіл повітря всередині приміщення здійснюється за рахунок руху автоматичних жалюзі, а також 4-х спрямованої подачі повітря. Крім того, кондиціонери даної серії підтримують багаторівневу очистку повітря, що дозволить позбутися від неприємних запахів і видалити шкідливі бактерії, пил, дим і інші негативні фактори.
Функція «Авторестарт» дозволить проводити перезавантаження всієї системи, зберігаючи всі налаштування, в разі, якщо пройшло позапланове відключення від мережі електроживлення. Контроль за іншими функціями здійснюється за рахунок зручного пульта дистанційного керування.

 

Інверторний компресор нового покоління
В основі інверторного компресора лежить безщіткових двигун Brushless DC Motor, який проводить плавну зміну роботи компресора за рахунок синусоїдального струму, при фазовому зсуві в 180 °. Це і дозволяє домогтися підвищеного рівня ККД при економному споживанні електроенергії.
Даний кондиціонер має енергоеофектівность класу "А", знижуючи при цьому енергоспоживання до 35%;
Ви отримаєте стабільну і безперебійну роботу кондиціонера протягом тривалого часу .;
Кондиціонер набагато швидше досягає рівня подачі необхідних температурних показників, створюючи комфортний мікроклімат, без різких коливань;
Підвищений температурний діапазон зовнішнього повітря при роботі на тепло від -15 ° С до + 34 ° С;
Розморожування зовнішнього блоку при наявність инверторного компресора проходить набагато швидше;
У моделях з інверторним компресором застосовується екологічно чистий холодоагент R410A.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +52 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 16,88
Тепловиробництво, кВт 18,87
Споживана потужність обігрів, Вт 4135
Споживана потужність охолодження, Вт 4195
Довжина магістралі, м 65
Міжблоковий перепад висот, м 30
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410A
Внутрішний блок Рівень шуму: 46/52 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 840х287х840мм; Вага: 31 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 63 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 952x1333x410 мм; Діаметри труб: рідинна 9,52 мм; газова 15,88 мм; Вага: 112,8 кг
Компресор Toshiba (GMCC)
Колір білий
Гарантія 24 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано