NEOCLIMA NTSI36AH1es/NUI36AH3e/NTP-24-60AHe. Серія ERP Slim ( -20 C )

  • NEOCLIMA NTSI36AH1es/NUI36AH3e/NTP-24-60AHe. Серія ERP Slim ( -20 C )
  • Виробник: Китай
  • Модель: NEOCLIMA NTSI36AH1es/NUI36AH3e/NTP-24-60AHe. ERP Slim ( -20 C )
  • Наявність: На складі
  • 80 080 .ГРН


Тип внутрішнього блоку: касетний
Рекомендована площа приміщення: 100м2

Касетний блок Neoclima - це досить продуктивна і багато в чому дієва модель, яка розрахована на проведення охолодження, обігріву або осушення повітря в приміщеннях побутової, громадської, промислової, виставкової, торгової або розважальної спрямованості, коли потрібно отримати найбільш сприятливі температурні показники, а також довгоочікуваний комфорт . Головне особливістю кондиціонера є комплектація інверторним компресором нового покоління, які дозволяє збільшити загальну продуктивність і рівень ККД, плавно регулювати номінальну потужність, при повному усуненні пускових струмів, а також знизити рівень шуму і скоротити споживання електроенергії, що є дуже економною функцією. Модель відповідає найкращим показникам європейської якості і зібрана по перевірених і надійних технологічним стандартам.

Розглянутий агрегат володіє компактною формою і строгим дизайном, що в значній мірі спрощує процес монтажу, коли кондиціонер легко впишеться в інтер'єр практично будь-якого приміщення. Ви зможете встановити його в офісному приміщенні, школі, в клубі, кафе, ресторані, а також в будь-якому іншому приміщенні громадської, розважальної, промислової, виставкової або торгової спрямованості, за умови, що номінальної потужності буде вистачати для обслуговування конкретної площі.

Рівномірний розподіл повітря всередині приміщення здійснюється за рахунок руху автоматичних жалюзі, а також 7-ми спрямованої подачі повітря. Крім того, кондиціонери даної серії підтримують багаторівневу очистку повітря, що дозволить позбутися від неприємних запахів і видалити шкідливі бактерії, пил, дим і інші негативні фактори.

В основі інверторного компресора лежить безщіткових двигун Brushless DC Motor, який проводить плавну зміну роботи компресора за рахунок синусоїдального струму, при фазовому зсуві в 180 °. Це і дозволяє домогтися підвищеного рівня ККД при економному споживанні електроенергії.

Основні функції і характеристики:

Інверторний компресор нового покоління дозволяє знизити рівень шуму, підвищити рівень ККД і в кілька разів скоротити споживання електроенергії.
7-ми спрямоване розподіл охолодженого або нагрітого повітря всередині приміщення, завдяки автоматичній роботі рухливих жалюзі. Ви отримаєте належний рівень комфорту.
Економне споживання електроенергії при високому рівні продуктивності і низькому рівні шуму. 
Підвищений діапазон потужності - нагрів або охолодження проходить набагато швидше, що скорочує час використання кондиціонера, і тим самим знижує витрати на електроенергію.

 

Фільтр з активованим вугіллям, проводить очистку повітря від шкідливих бактерій, пилу, мікробів, неприємних запахів, тютюнового диму, а також інших негативних факторів. 
Анти-бактеріальний фільтр проводить багаторівневу очистку повітря, усуваючи всі негативні бактерії і мікроби. Даний фільтр видаляє дрібні частинки пилу, в яких також міститися шкідливі елементи, а ви при цьому отримуєте екологічно чисте охолодження або обігрів.

 

Функція "Автоперезапуск" дозволяє здійснювати перезавантаження всієї системи в разі незапланованого відключення від мережі електроживлення, але при цьому зберігаючи всі задані раніше налаштування.
Гідрофільні покриття теплообмінника збільшує рівень теплообміну, протистоїть впливу морського повітря і дощу, захищає настінний блок від передчасного зношування, продовжуючи термін експлуатації і нормалізіруя рівень споживаної електроенергії.
Підвищений клас енергоефективності "А" - сприяє збільшенню продуктивності моделі, але при цьому економить ваші витрати на електроенергію!


Функція таймер. Тижневий таймер дозволяє налаштувати роботу кондиціонера (включення / вимикання) на обігрів і охолодження приміщення виходячи з ваших особистих переваг часу і кондиціонер буде виконувати всю роботу автоматично.
Режим "Turbo" - дозволяє здійснювати нагрів або охолодження всього приміщення всього за кілька хвилин. Особливо ця функція корисна в офісних приміщеннях і квартирах. Модель піклується про ваш комфорт.
Функція "Нічний режим" дозволяє знизити рівень шуму в нічний час доби, а також скоротити кількість споживаної енергії. Ви будете отримувати необхідні температурні показники навіть коли вирушаєте до сну.

 

Корпус касетного кондиціонера відкривається і легко чиститься або від пилу. Так ви завжди можете підтримувати свій агрегат в належному стані, отримуючи при цьому необхідні кліматичні показники.
Управління проходить за рахунок використання простого в обігу і інтуїтивно зрозумілого пульта дистанційного керування. Всі задані функції ви можете виставити скориставшись його зручною панеллю. У комплекті також входить інструкція з експлуатації.

Детальні характеристики
Діапазон роботи на холод -15/+52; на тепло -20/+24
Холодовиробництво, кВт 10,55
Тепловиробництво, кВт 11,13
Споживана потужність обігрів, Вт 2985
Споживана потужність охолодження, Вт 3060
Розхід повітря, м³/год 1775/1620/1438
Довжина магістралі, м 65
Міжблоковий перепад висот, м 30
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410А
Внутрішний блок Рівень шуму: 52/49/46 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 840х245х840мм; Вага: 25,6 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 62 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 946x810x410 мм; Діаметри труб: рідинна 9,52 мм; газова 19,05 мм; Вага: 78,9 кг
Компресор Toshiba (GMCC)
Колір білий
Гарантія 24 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано