NEOCLIMA NTSI18AH1е/NUI18AH1е. Серія ERP ( -20 C )

  • NEOCLIMA NTSI18AH1е/NUI18AH1е. Серія ERP ( -20 C )
  • Виробник: Китай
  • Модель: NEOCLIMA NTSI18AH1е/NUI18AH1е. Серія ERP ( -20 C )
  • Наявність: На складі
  • 50 120 .ГРН


Тип внутрішнього блоку: касетний
Рекомендована площа приміщення: 50м2

Касетний блок Neoclima NTS18AH1е / NU18AH1е - багато в чому продуктивна і безперебійна модель, яка забезпечує якісну роботу по охолодженню, обігріву й осушенню повітря, всередині нежитлових приміщень різноманітної спрямованості, створюючи при цьому найбільш сприятливі кліматичні показники, що сприяють приємного проведення часу. 

Кондиціонер має компактну форму і строгий дизайн, що дозволяє йому ідеально вписуватися в інтер'єр будь-якого приміщення. Ви зможете провести установку в офісному приміщенні, школі, в клубі, кафе, ресторані, а також в будь-якому іншому приміщенні громадської, розважальної, промислової, виставкової або торгової спрямованості, за умови, що номінальної потужності буде вистачати для обслуговування конкретної площі.
Рівномірний розподіл повітря всередині приміщення здійснюється за рахунок руху автоматичних жалюзі, а також 4-х спрямованої подачі повітря. Крім того, кондиціонери даної серії підтримують багаторівневу очистку повітря, що дозволить позбутися від неприємних запахів і видалити шкідливі бактерії, пил, дим і інші негативні фактори.

Функція «Авторестарт» дозволить проводити перезавантаження всієї системи, зберігаючи всі налаштування, в разі, якщо пройшло позапланове відключення від мережі електроживлення. Контроль за іншими функціями здійснюється за рахунок зручного пульта дистанційного керування.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ 

4-х сторонній нагрів повітря охолодженого або нагрітого повітря всередині приміщення, завдяки автоматичній роботі рухливих жалюзі. 

Економне споживання електроенергії при високому рівні продуктивності і низькому рівні шуму. 

Підвищений діапазон потужності - нагрів або охолодження проходить набагато швидше, що скорочує час використання кондиціонера, і тим самим знижує витрати на електроенергію.

Фільтр з активованим вугіллям, проводить очистку повітря від шкідливих бактерій, пилу, мікробів, неприємних запахів, тютюнового диму, а також інших негативних факторів. 

Анти-бактеріальний фільтр проводить багаторівневу очистку повітря, усуваючи всі негативні бактерії і мікроби. Даний фільтр видаляє дрібні частинки пилу, в яких також містяться шкідливі елементи.

Функція "Автоперезапуск" дозволяє здійснювати перезавантаження всієї системи в разі незапланованого відключення від мережі електроживлення, але при цьому зберігаючи всі задані раніше налаштування.

Гідрофільне покриття теплообмінника збільшує рівень теплообміну, протистоїть впливу морського повітря і дощу, захищає настінний блок від передчасного зношування, продовжуючи термін експлуатації і нормалізує рівень споживаної електроенергії.

Клас енергоефективності "А" - сприяє збільшенню продуктивності моделі.

Функція таймер. Тижневий таймер дозволяє налаштувати роботу кондиціонера (включення / вимикання) на обігрів і охолодження приміщення виходячи з ваших особистих переваг часу і кондиціонер буде виконувати всю роботу автоматично.

Режим "Turbo" - дозволяє здійснювати нагрів або охолодження всього приміщення всього за кілька хвилин. Особливо ця функція корисна в офісних приміщеннях і квартирах. 

Функція "Нічний режим" дозволяє знизити рівень шуму в нічний час доби, а також скоротити кількість споживаної енергії. 

Корпус касетного кондиціонера відкривається і легко чиститься або від пилу. Так ви завжди можете підтримувати свій агрегат в належному стані, отримуючи при цьому необхідні кліматичні показники.

Пультр ДУ проходить за рахунок використання простого в обігу і інтуїтивно зрозумілого пульта дистанційного керування. Всі задані функції ви можете виставити скориставшись його зручною панеллю. У комплекті також входить інструкція з експлуатації.

Монтаж кондиціонера проходить в спеціально відведену для цього нішу між основною і підвісною стелею. Подальша фіксація здійснюється на спеціальне кріплення. Введення в експлуатацію не займає багато часу.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +52 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 5,28
Тепловиробництво, кВт 5,57
Споживана потужність обігрів, Вт 1450
Споживана потужність охолодження, Вт 1490
Довжина магістралі, м 30
Міжблоковий перепад висот, м 20
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410А
Внутрішний блок Рівень шуму: 38/46 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 570х260х570мм; Вага: 16 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 56 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 800x554x333 мм; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 12,7 мм; Вага: 35,5 кг
Компресор Toshiba (GMCC)
Колір білий
Гарантія 24 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано