Neoclima Dolce L2,0 ЕВНА-2.0/230С2М (мб)

  • Neoclima Dolce L2,0 ЕВНА-2.0/230С2М (мб)
  • Виробник: Україна
  • Модель: Neoclima Dolce L2,0 ЕВНА-2.0/230С2М (мб)
  • Наявність: На складі
  • 1 414 .ГРН


Електроконвектор Neoclima Dolce L2,0 ЕВНА-2.0 / 230С2М- електричний конвектор призначений для обігріву житлових приміщень шляхом природної циркуляції повітря. Оснащений термостатом для установки і автоматичної підтримки бажаної температури в приміщенні, системою ступеневої регулювання потужності, обмежувачем температури повітря, а також режим роботи термостата ANTI FROST дозволяє тривалий час підтримувати температуру приміщення на рівні +5 - +7°С, ніж виключається промерзання приміщення.

В автоматичному режимі конвектор відключається при підвищенні температури всередині приладу, а після нормалізації - назад включається. Процес обігріву відбувається за допомогою конвекції холодного повітря в теплообмінник, через забірну решітку знизу корпусу, після чого він нагрівається за допомогою стрічкового нагрівального елементу, і подається в приміщення через верхню решітку корпусу. Завдяки застосуванню нової технології, конвектор NEOCLIMA Dolce не спалює кисень і не сушить повітря.

Монолітний нагрівальний елемент, який використовується в конвекторі є суцільнолиту Х-подібну ребристу конструкцію, виконану з сплавів алюмінію, що зводить до мінімуму можливі тепловтрати, забезпечуючи моментальний нагрів. Нагрівання повітря відбувається без змін природної вологості і спалювання пилу.

Відсутність в конструкції електродвигунів, вентиляторів, спеціальна конструкція нагрівачів дозволили повністю виключити шуми при роботі приладів.

Високий рівень безпеки дозволяє забезпечувати експлуатацію виробів без постійного нагляду, а також зі ступенем захисту корпусу IP24 - у вологих приміщеннях. Тобто поблизу басейну, душа, в саунах і т. П. Вироби оснащені термостатом безпеки з автоматичним перезапуском.

Особливості конвектора:
механічний термостат;
стрічковий нагрівальний елемент;
моментальний нагрів;
автоматичне регулювання температури,
можлива установка на ніжки без коліщаток і на ніжки на коліщатках.

 

Має 4 ступеня захисту:
захист від перегріву,
захист від попадання всередину сторонніх предметів,
захист від ураження електричним струмом (II клас),
захист від промерзання (режим ANTI FROST).

Детальні характеристики
Струм, А 10,8
Максимально-споживана потужність, Вт 2000
Розміри, ШхГхВ, мм 930х115х460
Колір білий
Максимальна площа обігріву, м² 20
Нагріваючий елемент тен
Вага, кг 5,3
Гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано