Neoclima Dolce L 1.5 ЕВНА-1.5/230С2М (мб)

  • Neoclima Dolce L 1.5 ЕВНА-1.5/230С2М (мб)
  • Виробник: Україна
  • Модель: Neoclima Dolce L 1.5 ЕВНА-1.5/230С2М (мб)
  • Наявність: На складі
  • 945 .ГРН


Конвекторний обігрівач Neoclima Dolce є захищений від води. Тому у представленій моделі конвектора передбачена можливість експлуатації у ванних кімнатах або в приміщеннях з підвищеною вологістю. Конвектор Neoclima Dolce оснащений вбудованим високоточним капілярним термостатом. Висота даної моделі становить 450 мм. Ступінь захисту корпусу електроконвектора Neoclima Dolce - IP 24.
 

Конвектор Neoclima Dolce поставляється з високим класом захисту від ураження електричним струмом, що гарантує додаткову безпеку повсякденного використання у ванних, душових кімнатах або в приміщеннях з підвищеною вологістю. Прилад має особливу конструкцію закритого трубчастого нагрівального елементу (Тена), який оснащений спеціальними ламелями з алюмінієвого сплаву, що забезпечують порівняно велику площу теплового випромінювання і нижчу температуру поверхні.
У електроконвектори Neoclima Dolce виключається витрата кисню повітря, окислювальні процеси і термічне розкладання органічного пилу.

Конвектор Neoclima Dolce — абсолютно безшумний та економічний електричний обігрівач з  електро-механічним термостатом. В приладі використовується поребренний нагрівальний елемент. Прилад має датчики від перегріву і захист від замороження приміщення.  IP24. Виготовлено в Україні.

Детальні характеристики
Максимально-споживана потужність, Вт 1500
Розміри, ШхГхВ, мм 805х115х460
Колір білий
Максимальна площа обігріву, м² 15
Нагріваючий елемент тен
Вага, кг 4,9
Гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано