Neoclima Comforte 1,5 ЕВНА-1.5/230С2М (с)

  • Neoclima Comforte 1,5 ЕВНА-1.5/230С2М (с)
  • Виробник: Україна
  • Модель: Neoclima Comforte 1,5 ЕВНА-1.5/230С2М (с)
  • Наявність: На складі
  • 1 159 .ГРН


Обігрівач NEOCLIMA Comforte 1,5 ЕВНА-1.5 / 230С2М (с) - ідеальне рішення обігріву, як для квартир, так і для заміських будинків і дач. Конвектори опалення відрізняються високим ступенем захисту від промерзання приміщення (ANTI FROST) і здатні навіть в самий холодні дні довгий час зберігати температуру в будинку на рівні +5 - +7°С. Конвектори електричні працюють безшумно і мають високі показники екологічної безпеки, завдяки спеціальному стрічковому нагрівального елементу. Даний нагрівальний елемент нагадує тонку пластинку, виконану з діелектричного матеріалу, пронизану хром-нікелевої ниткою.
 

Завдяки такій конструкції теплоносія не відбувається спалювання кисню, втрати тепла зведені до мінімуму, а з функцією моментального нагріву температура в приміщенні швидко досягає потрібного рівня. Конвектори Neoclima оснащені біметалічним термостатом, завдяки чому виключена можливість перегріву, при аварійних ситуаціях або просто при перевищенні рівня заданої температури, електроконвектор автоматично відключається. Наявність термостата дає вигідні переваги конвектору при перепадах напруги, а також дозволяє контролювати температуру в приміщенні з точністю до 1 °С.

Конвектор Neoclima Comforte — абсолютно безшумний та економічний електричний обігрівач з  електро-механічним термостатом. В приладі використовується німецький стрічковий нагрівальний елемент з подвійним ступинем нагріву. Прилад має датчики від перегріву і захист від замороження приміщення.  IP20. Виготовлено в Україні. 

Детальні характеристики
Максимально-споживана потужність, Вт 1500
Розміри, ШхГхВ, мм 805х115х460
Колір білий
Максимальна площа обігріву, м² 15
Нагріваючий елемент тен
Вага, кг 4,7
Гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано