Neoclima Comforte 1,0 ЕВНА-1.0/230С2М (м)

  • Neoclima Comforte 1,0 ЕВНА-1.0/230С2М (м)
  • Виробник: Україна
  • Модель: Neoclima Comforte 1,0 ЕВНА-1.0/230С2М (м)
  • Наявність: На складі
  • 1 063 .ГРН


Електроконвектор Neoclima Comfort 1,0 ЕВНА-1.0 / 230С2М - електричний конвектор призначений для обігріву житлових приміщень шляхом природної циркуляції повітря. Оснащений термостатом для установки і автоматичної підтримки бажаної температури в приміщенні, системою ступеневої регулювання потужності, обмежувачем температури повітря, а також режим роботи термостата ANTI FROST дозволяє тривалий час підтримувати температуру приміщення на рівні +5 - +7°С, ніж виключається промерзання приміщення.

В автоматичному режимі конвектор відключається при підвищенні температури всередині приладу, а після нормалізації - назад включається. Процес обігріву відбувається за допомогою конвекції холодного повітря в теплообмінник, через забірну решітку знизу корпусу, після чого він нагрівається за допомогою стрічкового нагрівального елементу, і подається в приміщення через верхню решітку корпусу. Завдяки застосуванню нової технології, конвектор NEOCLIMA Comforte 1,0 не спалює кисень і не сушить повітря.
 
Особливості конвектора:
- механічний термостат;
- стрічковий нагрівальний елемент;
- моментальний нагрів;
- автоматичне регулювання температури,
- можлива установка на ніжки без коліщаток і на ніжки на коліщатках. Ніжки в комплект не входять.
 
Має 4 ступеня захисту:
- захист від перегріву,
- захист від попадання всередину сторонніх предметів,
- захист від ураження електричним струмом (II клас),
- захист від промерзання (режим ANTI FROST).
Монолітний нагрівальний елемент, який використовується в конвекторі є суцільнолиту Х-подібну ребристу конструкцію, виконану з сплавів алюмінію, що зводить до мінімуму можливі тепловтрати, забезпечуючи моментальний нагрів. Нагрівання повітря відбувається без змін природної вологості і спалювання пилу.
Електроконвектор NeoClima Comforte має можливість як для підлоги, так і встановлення на стінах.
Екологічний, пожежобезпечний, надійний і довговічний.
 
Безшумність.
 Відсутність в конструкції електродвигунів, вентиляторів, спеціальна конструкція нагрівачів дозволили повністю виключити шуми при роботі приладів.
 

Конвектор Neoclima Comforte — абсолютно безшумний та економічний електричний обігрівач з  електро-механічним термостатом. В приладі використовується німецький стрічковий нагрівальний елемент з подвійним ступинем нагріву. Прилад має датчики від перегріву і захист від замороження приміщення.  IP20. Виготовлено в Україні. 

Детальні характеристики
Максимально-споживана потужність, Вт 1000
Розміри, ШхГхВ, мм 680х115х460
Колір білий
Максимальна площа обігріву, м² 10
Нагріваючий елемент тен
Вага, кг 4
Гарантія 5 років

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано