Mitsubishi Electric MXZ-5D102VA Multi Split Inverter

  • Mitsubishi Electric MXZ-5D102VA Multi Split Inverter
  • Виробник: Японія
  • Модель: Mitsubishi Electric MXZ-5D102VA Multi Split Inverter
  • Наявність: На складі
  • 143 397 .ГРН


Тип: мульти-спліт система

Рекомендована площа приміщення: 102 м²

Зовнішний блок  Mitsubishi Electric MXZ-5D102VA підключається на 5 блоки.

Мульти спліт система Mitsubishi Electric MXZ-5D102VA - дана модель зовнішнього блоку є новинкою 2017 року, яка об'єднала в собі велику кількість корисних функцій і призначена для проведення якісної роботи спільно з внутрішніми блоками для обігріву, охолодження і осушення повітря всередині приміщень побутової або громадської спрямованості. До одного блоку можна підключати відразу від 2 до 6 внутрішніх блоків, за умови, що номінального рівня потужності буде вистачати для нормальної роботи з внутрішніми блоками, а також для повноцінного обслуговування певної площі. Кріплення блоку відбувається із зовнішнього боку будівлі. Дана модель підійде не тільки для квартир або приватних будинків, але також для офісних приміщень, кафе, ресторанів, готелів і т.д. 

Зовнішній блок Mitsubishi Electric серії MXZ комплектується інверторним DC компресором нового покоління, який дозволяє отримати підвищений рівень ККД, повністю усунути пускові струми, дозволяючи здійснювати плавне регулювання швидкості обертання вентилятора. Крім того, ця модель гарантує низький рівень шуму, а також рівень вібрації, а все функціонування буде проходити при економному споживанні електроенергії. У блоці передбачений підвищений сезонний клас енергоефективності "А", "А +" і "А ++", що також позитивно позначається на якості роботи кондиціонерів.
 

Статор електродвигуна з обмоткою зосередженого типу - спеціальна структура полюсів статора під назвою «Poki Poki Core» дозволяє в кілька разів збільшити рівень ефективності зовнішнього блоку.

Холодогент R410A - це екологічно чистий холодоагент, який дозволяє отримати якісну і продуктивну роботу кондиціонера, при цьому не забруднюючи навколишнє середовище і не руйнуючи озоновий шар землі, що дуже позитивно позначається на навколишній природі.

Ротаційний DC інвертер - це технологія нового покоління, яка дозволяє отримати підвищений рівень ККД, а також сезонну енергоефективність. Крім того, ви зможете здійснювати плавне регулювання швидкості обертання вентилятора в блоці, при повній відсутності пускових струмів, а функціонування кондиціонера буде здійснюватися при низькому рівні шуму і економному споживанні електроенергії.

Ресівер-переохолоджувач - дана функція дозволяє позбавиться від переохолодження зовнішнього блоку, тим самим підвищуючи загальну функціональність, роблячи кондиціонер витривалим і довговічним. Тепер ви зможете отримувати повноцінний комфорт, роблячи своє проведення часу ще приємнішим і продуктивним.

Ротор електродвигуна з редкоземельного металу - у всіх нових компресорах ротор двигуна містить постійний магніт з рідкоземельних металів. Взаємодія потужних магнітних полів ротора складної форми і статора підвищує потужність і зменшує електроспоживання двигуна.

Двигуни постійного струму вентиляторів - з метою зменшення електроспоживання у внутрішні і зовнішні блоки кондиціонерів встановлюються високоефективні безконтактні двигуни постійного струму для приводу вентиляторів.

PAM (амплітудно-імпульсна модуляція) - мінімальний зсув фаз між напругою і струмом забезпечує, практично, активний характер навантаження і відповідає коефіцієнту потужності близькій до ідеального (98%).

Труба з внутрішньою накаткою - при виготовленні теплообмінників застосовується дорожча труба, що має внутрішню накатку, що веде до інтенсифікації теплообміну і збільшення енергоефективності системи.

Використання фреонопроводів R22 для нових систем R410A - екологічно чистий варіант, який береже озоновий шар.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 10,2
Тепловиробництво, кВт 10,5
Споживана потужність обігрів, Вт 2900
Споживана потужність охолодження, Вт 3910
Довжина магістралі, м 80/25
Міжблоковий перепад висот, м 15/10
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R 410А
Зовнішний блок Рівень шуму: 53 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 950 x 796 х 330 мм; Діаметри труб: рідинна 5х6,35 мм; газова 4х9,52 і 1х12,7 мм
Колір білий
Вага, кг 70
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано