Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA Multi Split Inverter

  • Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA Multi Split Inverter
  • Виробник: Тайланд
  • Модель: Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA Multi Split Inverter
  • Наявність: На складі
  • 40 365 .ГРН


Тип: мульти-система

Рекомендована площа приміщення: 42 м²

Зовнішний блок  Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA підключається на 2 блоки.

Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA - це зовнішній блок інверторної мультисистеми з однофазним джерелом живлення, який можна застосовувати як для обігріву, так і для охолодження повітря. В режимі охолодження продуктивність становить (макс. - ном. - хв.) 4,5 / 4,2 / 1,1 кВт, а в режимі нагріву - 4,8 / 4,5 / 1 кВт.

Споживання потужності зовнішнім блоком в режимах охолодження і обігріву становить 1 кВт і 0,93 кВт відповідно. Вибрані робочі умови, забезпечуються в приміщеннях загальною площею в середньому до 42 квадратних метрів. Дані з більшою точністю можна отримати шляхом розрахунку для конкретних робочих умов. Можливо одночасне підключення до 2 внутрішніх блоків. Даний зовнішній блок можна використовувати спільно не тільки з настінними внутрішніми блоками, але і з блоками підлогового і канального типів, а також з одно- і чотирипоточними касетними блоками М-серії.

Зовнішній блок Мітсубісі Електрик MXZ-2D42VA має компактну конструкцію і відрізняється низьким рівнем шуму і вібрацій. До його особливостей можна віднести теплообмінник з трубою, що має внутрішню накатку, що покращує теплообмін і підвищує енергоефективність системи. Також енергетичну ефективність пристрою покращує застосування двигуна постійного струму. Довжина трубопроводу досягає 30 метрів, величина максимального перепад висот становить 15 метрів.

У даній моделі закладена можливість автоматичної перевірки з'єднань трубопроводів і сигнальних ліній, а також автоматичної корекції в разі їх неправильного з'єднання. Робота можлива в досить широких межах зовнішніх температур. Працює на холодоагенті R-410A, який є безпечним для озонового шару атмосфери. Можлива установка системи на старі фреонопроводи, що використали холодоагент R22.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 4,2
Тепловиробництво, кВт 4,5
Споживана потужність обігрів, Вт 930
Споживана потужність охолодження, Вт 1000
Довжина магістралі, м 30
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R 410А
Зовнішний блок Рівень шуму: 51 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 800(+69) x 550 х 285(+59) мм; Вага: 37 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Компресор інверторний
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано