Mitsubishi Electric MSZ-SF15VA. Серія STANDARD INVERTER

  • Mitsubishi Electric MSZ-SF15VA. Серія STANDARD INVERTER
  • Виробник: Тайланд
  • Модель: Mitsubishi Electric MSZ-SF15VA. Серія STANDARD INVERTER
  • Наявність: На складі
  • 10 287 .ГРН


Тип: інверторна мультиспліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 15 м²

Настінний внутрішній блок Mitsubishi Electric MSZ-SF15VA серії Standard Inverter, застосовується для обігріву та охолодження повітря в кімнаті до 15 квадратних метрів. Продуктивність в режимі охолодження становить 1,5 кВт, а в режимі нагріву - 2,5 кВт. Споживання потужності внутрішнім блоком становить 0,017 кВт. Працює на холодоагенті R-410A, який є безпечним для озонового шару атмосфери.

Мітсубісі Електрик MSZ-SF15VA виконаний з якісного пластика яскраво-білого кольору і відрізняється стильним дизайном, що дозволяє йому органічно виглядати в будь-якому інтер'єрі. Інверторне керування забезпечує високі показники енергоефективності. Модель характеризується досить тихою роботою. Максимально комфортне кондиціонування досягається завдяки використанню двох напрямних повітряного потоку (жалюзі), які мають окремі приводи. Передбачений режим гойдання горизонтальної жалюзі.

Модель Mitsubishi Electric MSZ-SF15VA оснащена широким рядом додаткових функцій: режим «Econo Cool», функції автоматичного перезапуску, автоматичне закриття заслінки при виключенні кондиціонера, функція автоматичної самодіагностики, а також керування швидкістю обертання вентилятора. Для зручності внутрішній блок оснащений тижневим таймером. У комплект входить бездротової пульт ДУ, є опциональное підключення проводового пульта. Кондиціонером можна керувати через Інтернет і по Wi-Fi. MSZ-SF15VA використовується тільки в складі мультисистем з зовнішніми блоками MXZ-2D / 3D / 4D / 5D / 6D.

Чистота повітря, що нагнітається забезпечується застосуванням наноплатінового фільтра, який ефективно усуває з повітря віруси і бактерії, а також неприємні запахи (служить до 9 років).

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 1,5
Тепловиробництво, кВт 2,5
Розхід повітря, м³/год 210-408
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R 410А
Внутрішний блок Рівень шуму: 21-40 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 760х250х168 мм; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Колір білий
Вага, кг 8
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано