Mitsubishi Electric MSZ-LN60VGW / MUZ-LN60VG. Серія PREMIUM INVERTER (БІЛИЙ)

  • Mitsubishi Electric MSZ-LN60VGW / MUZ-LN60VG. Серія PREMIUM INVERTER (БІЛИЙ)
  • Виробник: Тайланд
  • Модель: Mitsubishi Electric MSZ-LN60VGW / MUZ-LN60VG
  • Наявність: На складі
  • 88 830 .ГРН


Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 60 м²

Інверторний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN60VGW / MUZ-LN60VG серії Premium Inverter - це спліт-система з найбільш передовими технологіями очищення повітря. Вона стерилізує, дезинфікує повітря, усуває неприємні запахи і є лідером в енергоефективності. Дизайн внутрішнього блоку - це поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який подібно лакофарбового покриття типу «металік» має глибинну структуру і прозорий верхній шар. Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного струменя в режимах охолодження і нагріву. Роздільне управління повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для декількох користувачів. Система очищення повітря «Plasma Quad Plus» дозволяє швидко позбутися від бактерій, вірусів, алергенів і пилу, а також затримує дрібнодисперсні частинки PM2.5, що містяться в повітрі близько жвавих міських магістралей, підприємств або ТЕЦ.

Особливості та функції кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-LN60VGW / MUZ-LN60VG

Інверторний компресор нового покоління дозволяє отримати високий рівень продуктивності, забезпечуючи комфортні кліматичні умови, але при цьому працює при низькому рівні шуму і економному споживанні електроенергії.
3D-iSee Sensor - даний режим дозволяє визначити наявність в приміщенні людини, де б він не знаходився, для того, щоб провести спрямовану подачу охолодженого або нагрітого повітря, з метою отримання найбільш комфортних умов.
Подача повітря зонально - в будь-який момент ви можете направити повітряні потоки в певне місце в приміщенні, тим самим отримуючи більш якісний комфорт, але і заощаджуючи електроенергію, що робить такий кондиціонер дуже затребуваним на ринку кліматичного обладнання.

 

Функція пошуку людини в приміщенні дозволяє вам отримати ще більш якісне охолодження або обігрів повітря, в певній частині приміщення. Кондиціонер сканує наявність людей в приміщенні і якщо нікого не виявляє, то проводить автоматичне вимикання системи.
Горизонтальна повітряна заслінка дозволяє проводити автоматичне закривання при повному відключенні кондиціонера, коли повністю ховається отвір подачі повітря і елементи системи розподілу повітря.

 

Антиалерген - фільтр, який усуне всі шкідливі частинки з повітря, що потенційно можуть викликати алергічну реакцію. 
Дезодоруючий фільтр виділяє активні речовини, які сприяють поліпшенню запаху в повітрі. Ви можете експериментувати з різноманітними ароматами.
Plasma Quad - унікальна система очищення повітря ( «плазма квад») має 4 напрямки дії і видаляє всі шкідливі бактерії, віруси, алергени, пил, неприємні запахи і інші шкідливі елементи.

 

Кочення горизонтальної заслінки - по засобу особливого руху заслінки можливо отримати рівномірний розподіл повітря всередині приміщення і тим самим поліпшити кліматичні особливості.
Кочення вертикальної заслінки - по засобу автоматичного руху заслінки, проходить розподіл повітряного потоку в вертикальному положенні зверху вниз, тим самим забезпечуючи поліпшені кліматичні показники.
Природний потік - забезпечує вас полегшеною подачею повітряного потоку.
Подвійна заслінка - таке виконання конструкції дозволить отримати об'ємний повітряний потік, який поліпшить процес охолодження / обігріву повітря всередині приміщення.

 

Антипліснява - особлива будова фільтра, яке дозволить видалити зайвий конденсат і позбутися при цьому від проблем з виникненням цвілі. Таке виконання у багато разів збільшує термін дії кондиціонера.
Турбо режим - дозволить всього за кілька хвилин охолодити або обігріти повітря в приміщенні до потрібної температури. Ця функція дуже корисна, коли всю роботу слід зробити в мінімально короткі терміни.
"I Save" - ​​дозволяє отримати знижене електроспоживання. Якщо ви лягаєте спати і потрібне прохолодне повітря, кондиціонер нагріває повітря тільки до 18 °С, після повторного натискання кнопки система повертається до попередніх налаштувань (22 °С). Таку функцію можна використовувати для організації економічного чергового опалення приміщення. Номінальна температура може бути знижена до + 10 °С.

 

Авто-зміна режиму - дозволяє кондиціонеру автоматично змінювати режим з охолодження на обігрів, спираючись на кліматичні умови всередині приміщення, тим самим даруючи комфортну атмосферу.
Підключення до сигнальної лінії M-NET - прилад даного типу підключається до сигнальної лінії центральних контролерів мультізональних систем (контролер M-NET). Наприклад, до багатофункціональних контролерів AG-150A / AE-200E / AE-50E / EW-50E.

Функція "Авторестарт" - кондиціонер проводить автоматичний перезапуск системи в разі незапланованого відключення від мережі електроживлення, при збереженні всіх заданих раніше налаштувань.
Нагрівання до -15 °C, що дуже корисно в зимовий час, коли кондиціонер можна використовувати у вигляді локальної опалювальної системи, тим самим отримуючи комфортні умови всередині приміщення.
Охолодження взимку - система управління зовнішнього блоку змінює частоту обертання вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагенту, що дозволяє охолоджувати приміщення навіть при низькій температурі зовнішнього повітря.

 

Пульт дистанційного керування - зручний, інтуїтивно зрозумілий і простий у зверненні пульт дистанційного керування з набором певних функцій, який дозволить налаштувати необхідні температурні показники.
Групове управління - один пульт управління може може одночасно задавати робочі характеристики відразу на кілька систем кондиціонування, що у багато спрощує процес функціонування.
Тижневий таймер - дозволяє налаштовувати процес вмикання / вимикання спираючись на ваші конкретні побажання по часу, коли кондиціонер буде виконувати всю роботу автоматично, без будь-якого втручання.
Управління через Інтернет - передбачено підключення до віддаленої системи управління через Інтернет. Тепер ви можете контролювати свій комфорт віддалено, за допомогою комп'ютера, телефону або планшета.

 

Різьбові з'єднання - даний вид з'єднання в багато разів спрощує процес монтажу. При різьбовому з'єднанні також не потрібно пайка фреонопроводов, що робить цей кондиціонер таким популярним.
Функція "Самодіагностики" дозволяє кондиціонеру автоматично обчислювати несправності, а також видаляти накопичений конденсат, який може привести до утворення цвілі і незапланованого виходу з ладу.
Архів несправностей - коди несправності, зафіксовані при роботі системи, заносяться в незалежну пам'ять і можуть бути перевірені в процесі діагностики.
Холодоагент R32 - це екологічно чистий холодоагент, який дозволяє отримати якісну і продуктивну роботу кондиціонера, при цьому не забруднюючи навколишнє середовище і не руйнуючи озоновий шар землі, що дуже позитивно позначається на навколишній природі і ваш комфорт.

 

Ротор електродвигуна з рідкоземельного металу - у всіх нових компресорах ротор двигуна містить постійний магніт з рідкоземельних металів. Взаємодія потужних магнітних полів ротора складної форми і статора підвищує потужність і зменшує електроспоживання двигуна.
Двигуни постійного струму вентиляторів - з метою зменшення електроспоживання у внутрішні і зовнішні блоки кондиціонерів встановлюються високоефективні безконтактні двигуни постійного струму для приводу вентиляторів.
PAM (амплітудно-імпульсна модуляція) - мінімальний зсув фаз між напругою і струмом забезпечує, практично, активний характер навантаження і відповідає коефіцієнту потужності близькій до ідеального (98%).
Труба з внутрішньою накаткою - при виготовленні теплообмінників застосовується дорожча труба, що має внутрішню накатку, що веде до інтенсифікації теплообміну і збільшення енергоефективності системи.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 6,1
Тепловиробництво, кВт 6,8
Споживана потужність обігрів, Вт 1810
Споживана потужність охолодження, Вт 1790
Розхід повітря, м³/год 426/942
Довжина магістралі, м 30
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R32
Внутрішний блок Рівень шуму: 29-49 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 890х307 (+34)х233 мм; Вага: 15,5 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 55 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 840x8800x330 мм; Вага: 55 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 12,7 мм
Компресор інверторний
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано