Mitsubishi Electric MSZ-LN60VGV / MUZ-LN60VG. Серія PREMIUM INVERTER (Білий перламутр)

  • Mitsubishi Electric MSZ-LN60VGV / MUZ-LN60VG. Серія PREMIUM INVERTER (Білий перламутр)
  • Виробник: Тайланд
  • Модель: Mitsubishi Electric MSZ-LN60VGV / MUZ-LN60VG.
  • Наявність: На складі
  • 95 904 .ГРН


Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 60 м²

Mitsubishi Electric MSZ-LN60VGV / MUZ-LN60VG - дана модель є новинкою 2017 року на ринку кліматичного обладнання і по праву може вважатися кондиціонером найвищого преміум класу, за рахунок набору корисних функцій, а також поліпшених технічних характеристик. Кондиціонер має оригінальний дизайн, з виконанням відразу в декількох кольорах і розрахований на проведення якісної роботи по охолодженню, обігріву й осушенню повітря в приміщеннях різноманітної спрямованості, з метою отримання найбільш комфортних кліматичних показників.

Дизайн внутрішнього блоку MSZ-LN - це поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який подібно лакофарбового покриття типу «металік» має глибинну структуру і прозорий верхній шар.
Колір і тип пластика бездротового пульта управління, що поставляється в комплекті, відповідає кольору внутрішнього блоку.
Холодоагент R32 забезпечує підвищену енергоефективність.
Датчик «3D I-SEE» створює тривимірну температурну картину приміщення і знаходить в ньому положення людей. На цих даних засновані режими автовідхилення або наведення повітряного потоку, а також режим енергозбереження.

Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного струменя в режимах охолодження і нагріву. Роздільне управління повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для декількох користувачів.
Система очищення повітря «Plasma Quad Plus» дозволяє швидко позбутися від бактерій, вірусів, алергенів і пилу, а також затримує дрібнодисперсні частинки PM2.5, що містяться в повітрі близько жвавих міських магістралей, підприємств або ТЕЦ, вбудований дезодоруючий фільтр ефективно видаляє неприємні запахи.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -10 °C
Холодовиробництво, кВт 6,1
Тепловиробництво, кВт 6,8
Споживана потужність обігрів, Вт 1810
Споживана потужність охолодження, Вт 1790
Розхід повітря, м³/год 324-942
Довжина магістралі, м 30
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R32
Внутрішний блок Рівень шуму: 29 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 890х307 (+34)х233 мм; Вага: 15,5 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 55 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 840x880x330 мм; Вага: 55 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 12,7мм
Колір білий перламутр
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано