Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGW / MUZ-LN25VGHZ. Серія PREMIUM INVERTER ZUBADAN

  • Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGW / MUZ-LN25VGHZ. Серія PREMIUM INVERTER ZUBADAN
  • Виробник: Тайланд
  • Модель: Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGW / MUZ-LN25VGHZ
  • Наявність: На складі
  • 51 678 .ГРН


Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 25 м²

Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGW / MUZ-LN25VGHZ - модель Преміум класу - тепловий насос з інвертором! Дизайн внутрішнього блоку вдало поєднав в собі геометричні лінії і строгі прості форми, представлений в чотирьох колірних варіаціях: R - рубіново-червоний, B - чорний онікс, V - перламутрово-білий, W - натуральний білий. Спліт-система обладнана електронагрівачем піддону зовнішнього блоку і має можливість ефективно працювати на обігрів до -25С. Оснащена системою очищення повітря Plasma Quad Plus, датчиком «3D I-SEE», має роздільне управління повітряними заслінками, низький рівень шуму і безліч інших функцій для створення комфорту в будь-якому приміщенні.

Особливості та функції кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGW / MUZ-LN25VGHZ

Інверторний компресор нового покоління дозволяє отримати високий рівень продуктивності, забезпечуючи комфортні кліматичні умови, але при цьому працювати при низькому рівні шуму і економному споживанні електроенергії.
"Econo Cool" - дозволяє рівномірно розподілити охолоджене повітря всередині приміщення, збільшуючи при цьому температурний поріг на 2 ° C, що сприяє не тільки отриманню комфортних умов, а й значною мірою економить електроенергію на 20%.
"Повітряний потік на людину" - кондиціонер проводить сканування приміщення, визначаючи наявність прісудствіем людини і подає повітряний потік саме в те місце, де ви є ви або будь-хто інший.

 

Горизонтальна повітряна заслінка дозволяє проводити автоматичне закривання при повному відключенні кондиціонера, коли повністю ховається отвір подачі повітря і елементи системи розподілу повітря.
Антиалерген - фільтр, який усуне всі шкідливі частинки з повітря, що потенційно можуть викликати алергічну реакцію. Даний кондиціонер піклується не тільки про ваш комфорт, але і про позитивний самопочутті.
Дезодоруючий фільтр виділяє активні речовини, який сприяють поліпшенню запаху в повітрі. Ви можете експериментувати з різноманітними ароматами.
Оригінальний дизайн і біле виконання дозволять кондиціонеру ідеально вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення. Крім того, модель також має дуже компактну форму.

 

Plasma Quad - унікальна система очищення повітря ( «плазма квад») має 4 напрямки дії і видаляє всі шкідливі бактерії, віруси, алергени, пил, неприємні запахи і інші шкідливі елементи.
Кочення горизонтальної заслінки - по засобу особливого руху заслінки можливо отримати рівномірний розподіл повітря всередині приміщення і тим самим поліпшити кліматичні особливості.
Кочення вертикальної заслінки - по засобу автоматичного руху заслінки, проходить розподіл повітряного потоку в вертикальному положенні зверху вниз, тим самим забезпечуючи поліпшені кліматичні показники.
Природний потік - забезпечує вас полегшеної подачею повітряного потоку, як якщо б насолоджувалися легким вітерцем або морським бризом, що дозволяє отримати ще більше комфорту у себе вдома.
Подвійна заслінка - таке виконання конструкції дозволить отримати об'ємний повітряний потік, який поліпшить процес охолодження / обігріву повітря всередині приміщення.

Антипліснява - особлива будова фільтра, яка дозволить видалити зайвий конденсат і позбутися при цьому від проблем з виникненням цвілі. Таке виконання у багато разів збільшує термін дії кондиціонера.
Турбо режим - дозволить всього за кілька хвилин охолодити або обігріти повітря в приміщенні до потрібної температури. Ця функція дуже корисна, коли всю роботи слід зробити в мінімально короткі терміни.
"I Save" - ​​дозволяє отримати знижене електроспоживання. Якщо ви лягаєте спати і потрібен прохолодне повітря, кондиціонер нагріває повітря тільки до 18 °С, після повторного натискання кнопки система повертається до попередніх налаштувань (22 °С). Таку функцію можна використовувати для організації економічного чергового опалення приміщення. Номінальна температура може бути знижена до + 10 °С.
Авто-зміна режиму - дозволяє кондиціонеру автоматично змінювати режим з охолодження на обігрів, спираючись на кліматичні умови всередині приміщення, тим самим даруючи комфортну атмосферу.

 

Підключення до сигнальної лінії M-NET - прилад даного типу підключається до сигнальної лінії центральних контролерів мультізональних систем (контролер M-NET). Наприклад, до багатофункціональних контролерів AG-150A / AE-200E / AE-50E / EW-50E.
Підключення до мультисистеми MXZ - внутрішній блок може бути використаний у складі інверторних мультисистем на базі зовнішніх блоків MXZ, що робить цю модель більш функціональною.
Функція "Авторестарт" - кондиціонер проводить автоматичний перезапуск системи в разі незапланованого відключення від мережі електроживлення, при збереженні всіх заданих раніше налаштувань.

 

Нагрівання до -15 °C, що дуже корисно в зимовий час, коли кондиціонер можна використовувати у вигляді локальної опалювальної системи, тим самим отримуючи комфортні умови всередині приміщення.
Охолодження взимку - система управління зовнішнього блоку змінює частоту обертання вентилятора для стабілізації тиску конденсації холодоагенту, що дозволяє охолоджувати приміщення навіть при низькій температурі зовнішнього повітря.
Пульт дистанційного керування - зручний, інтуїтивно зрозумілий і простий у зверненні пульт дистанційного керування з набором певних функцій, який дозволить налаштувати необхідні температурні показники.
Групове управління - один пульт управління може може одночасно задавати робочі характеристики відразу на кілька систем кондиціонування, що у багато спрощує процес функціонування.
Тижневий таймер - дозволяє налаштовувати процес вмикання / вимикання спираючись на ваші конкретні побажання по часу, коли кондиціонер буде виконувати всю роботу автоматично, без будь-якого втручання.

 

Управління через Інтернет - передбачено підключення до віддаленої системи управління через Інтернет. Тепер ви можете контролювати свій комфорт віддалено, за допомогою комп'ютера, телефону або планшета.
Різьбові з'єднання - даний вид з'єднання в багато разів спрощує процес монтажу. При різьбовому з'єднанні також не потрібно пайка фреонопроводов, що робить цей кондиціонер таким популярним.
Функція "Самодіагностики" дозволяє кондиціонеру автоматично обчислювати несправності, а також видаляти скопилася конденсат, який може привести до утворення цвілі і незапланованого виходу з ладу.
Архів несправностей - коди несправності, зафіксовані при роботі системи, заносяться в незалежну пам'ять і можуть бути перевірені в процесі діагностики.

 

Використання фреонопроводів R22 для нових систем R410A - екологічно чистий варіант, який не тільки береже озоновий шар природи, але також дбає про ваше самопочуття і якісному комфорті.
PokiСтатор електродвигуна з обмоткою зосередженого типу - спеціальна структура полюсів статора під назвою «Poki Poki Core» дозволяє в кілька разів збільшити рівень ефективності зовнішнього блоку.
Ротор електродвигуна з редкоземельного металу - у всіх нових компресорах ротор двигуна містить постійний магніт з рідкоземельних металів. Взаємодія потужних магнітних полів ротора складної форми і статора підвищує потужність і зменшує електроспоживання двигуна.

 

Двигуни постійного струму вентиляторів - з метою зменшення електроспоживання у внутрішні і зовнішні блоки кондиціонерів встановлюються високоефективні безконтактні двигуни постійного струму для приводу вентиляторів.
PAM (амплітудно-імпульсна модуляція) - мінімальний зсув фаз між напругою і струмом забезпечує, практично, активний характер навантаження і відповідає коефіцієнту потужності близькій до ідеального (98%).
Труба з внутрішньою накаткою - при виготовленні теплообмінників застосовується дорожча труба, що має внутрішню накатку, що веде до інтенсифікації теплообміну і збільшення енергоефективності системи.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -25 °C
Холодовиробництво, кВт 2,5
Тепловиробництво, кВт 3,2
Споживана потужність обігрів, Вт 580
Споживана потужність охолодження, Вт 485
Розхід повітря, м³/год 1086/1872
Довжина магістралі, м 20
Міжблоковий перепад висот, м 12
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R32
Внутрішний блок Рівень шуму: 19-42 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 890х307 (+34)х233 мм; Вага: 15,5 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 46 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 800x550x285 мм; Вага: 37 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Компресор інверторний
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано