Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE / MUZ-FH50VE. Серія DELUXE INVERTER

  • Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE / MUZ-FH50VE. Серія DELUXE INVERTER
  • Виробник: Тайланд
  • Модель: Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE / MUZ-FH50VE.
  • Наявність: На складі
  • 68 202 .ГРН


Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 50 м²

Інверторний кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE це флагманська серія в лінійці Mitsubishi Electric. Моделі класу «Делюкс» оснащені двоканальною системою плазмової фільтрації і режимом озонової стерилізації внутрішнього блоку. Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe Inverter є інноваційною інверторною моделлю з великою кількістю корисних функцій і можливостей. Відмінною особливістю серії Deluxe є високий коефіцієнт енергоефективності, система якісної фільтрації повітря, ергономічність і зручність управління кондиціонером.

Основні технічні особливості і функціонал моделі:

Інверторна технологія (Inverter Power Control) забезпечує плавну зміну продуктивності компресора, що підвищує точність підтримки параметрів комфортного мікроклімату приміщення, а також безшумність, економічність і довговічність роботи кондиціонера

Система очищення повітря Plasma Quad. Повітря, як і воду, ми використовуємо несвідомо. Проте, це найважливіший фактор, що впливає на здоров'я людини. Зазвичай повітря містить безліч забруднюючих частинок. Їх потрібно видалити і нейтралізувати для того, щоб зробити його чистим і свіжим. Унікальна система очищення повітря Plasma Quad ( «плазма квад») має 4 напрямки дії: бактерії, віруси, алергени і пил:

*бактерії. Система очищення повітря «Plasma Quad» нейтралізує 99% бактерій в приміщенні об'ємом 25 м3 за 115 хвилин.
*віруси. Система очищення повітря «Plasma Quad» нейтралізує 99% вірусів в приміщенні об'ємом 25 м3 за 65 хвилин.

*алергени. У екперименті повітря було забруднене «котячими алергенами» і пилком. Система «Plasma Quad» при низькій швидкості вентилятора видаляє 94% найменшої котячої шерсті і лупи, а також 98% пилку, зважених в повітрі.

*пил. У екпирименті повітря містився пил і кліщі. Система «Plasma Quad» при низькій швидкості обертання вентилятора видаляє 88,6% пилу і кліщів, зважених в повітрі.

Принцип дії Plasma Quad - Плазма, сформована системою фільтрації Plasma Quad, повністю перекриває площу фільтра, утворюючи завісу сильного електричного поля, яке зсередини руйнує бактерії і віруси. Електроди виконані з вольфраму для забезпечення високої потужності розряду і довговічності самих електродів. Крім того, високовольтна система харчування формує поле стрічкової форми збільшеної площі в порівнянні з полем круглої форми.

Природний повітряний потік. Для того щоб повітряний потік кондиціонера був безпечним і здоровим, він повинен бути близьким до того, що зустрічається в природі. Компанія Mitsubishi Electric знайшла рішення, назвавши його «Природний повітряний потік». Імітувати його дозволяє гнучке управління виконавчими пристроями внутрішнього блоку серії FH.

Роздільне управління повітряними заслінками преднанзначено не тільки для широкого охоплення приміщення, але і для створення комфорту одночасно для двох користувачів. Функція, що імітує природний повітряний потік, позбавить від неприємного відчуття прямого або циклічного потоку, створюваного штучним механічним приладом. 

Внутрішні блоки систем серії FH оснащені 3D датчиком температури. Цей датчик фіксує випромінювання в інфрачервоному діапазоні (пірометр), визначаючи дистанційно температуру в різних точках приміщення. Датчик має вісь обертання і складається з 8 чутливих елементів, розташованих вертикально. Така конструкція датчика в поєднанні з електромеханічним приводом забезпечує сканування обсягу приміщення. Вбудований в електронний друкований вузол мікроконтролер обробляє отриману тривимірну температурну картину приміщення і знаходить положення людей в приміщенні. На цих даних базуються режими автоматичного відхилення або наведення повітряного потоку, а також режим енергозбереження.

Потік в сторону від людини. Автоматичне відхилення повітряного потоку від користувача може бути корисно в режимі охолодження, коли прямий потік здається занадто сильним або холодним.

Напрямок повітряного потоку безпосередньо на користувача необхідно для швидкого створення комфортної зони. Наприклад, в режимі нагріву, коли велика частина приміщення ще не прогрілася.

Функція заснована на визначенні присутності людини в приміщенні, що обслуговується. Якщо датчик фіксує, що в приміщенні нікого немає, то система автоматично перемикається в енергозберігаючий режим.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 5,0
Тепловиробництво, кВт 6,0
Споживана потужність обігрів, Вт 1550
Споживана потужність охолодження, Вт 1380
Розхід повітря, м³/год 744
Довжина магістралі, м 30
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R-410 А
Внутрішний блок Рівень шуму: 27-44 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 925х305 (+17)х234 мм; Вага: 13,5 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 54 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 840х880x330 мм; Вага: 55 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 12,7 мм
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано