Mitsubishi Electric MSZ-EF50VE3W / MUZ-EF50VE. Серія DESIGN INVERTER (білий)

  • Mitsubishi Electric MSZ-EF50VE3W / MUZ-EF50VE. Серія DESIGN INVERTER (білий)
  • Виробник: Тайланд
  • Модель: Mitsubishi Electric MSZ-EF50VE3W / MUZ-EF50VE.
  • Наявність: На складі
  • 48 541 .ГРН


Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 50 м²

Спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-EF50VE3W / MUZ-EF50VE відноситься до серії Design Inverter, яка була розроблена для сучасних інтер'єрів і на сьогоднішній день це один з найстильніших кондиціонерів на ринку кліматичної техніки. Такий кондиціонер стане прекрасним варіантом для будь-якої квартири, будинку або офісу, за рахунок надійності, економічності і великої кількості функцій.

Основні переваги Mitsubishi Electric MSZ-EF50VE3W / MUZ-EF50VE

Високий рівень енергоефективності - в режимі охолодження А +++, в режимі нагріву А ++.
Низький рівень шуму, завдяки сучасному інверторному компресору.
Інверторний компресор сприяє зниженню витрати електроенергії на 20-40%, зменшує загальний рівень шуму від системи і забезпечує більш точну підтримку температури в кімнаті.
Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-EF50VE3W / MUZ-EF50VE здатний функціонувати в режимі нагріву при холодах на вулиці до -15 градусів, що дозволяє з його допомогою дуже економно обігрівати будинок значну частину зими.
Кондиціонер оснащений дезинфікуючим фільтром з іонами срібла, він знищує хвороботворні бактерії і спори цвілі.
WI-Fi модуль у внутрішньому блоці дає можливість контролювати роботу кондиціонера за допомогою додатка в смартфоні, планшеті або ПК.
Різьбові з'єднання прискорюють монтаж кондиціонера і знижують ймовірність витоку холодоагенту.
Кондиціонер може підключатися до старих фреонопроводов в яких раніше використовувався холодоагент R22.
Режим «I save» дозволить вам максимально легко міняти дві найбільш часто використовувані групи налаштувань, натисненням однієї кнопки на пульті ДУ.

Вбудований тижневий таймер

Таймер дозволяє задавати до 4 дій протягом дня: включення / вимикання та зміна цільової температури.

Режим "I Save" дозволяє одним натисканням кнопки перевести систему в режим зниженого енергоспоживання. Наприклад, ви лягаєте спати і вважаєте за краще прохолодне повітря під час сну. Ви натискаєте кнопку "i save" і кондиціонер нагріває повітря тільки до 18 °С. Прокинувшись вранці, ви натискаєте ту ж кнопку ще раз, і система повертається до попередніх налаштувань (22 °С). Ця функція також може бути використана для організації економічного чергового опалення приміщення, наприклад, заміського котеджу.

Режим "Econo Cool"

Відомо, що підвищення цільової температури всього на 2C в режимі охолодження дозволяє знизити споживання електроенергії на 20%. Для того щоб людина не помітив підвищення температури і продовжував відчувати себе комфортно, передбачено особливий алгоритм роботи жалюзі. Повітря подається по черзі то горизонтально, то вертикально вниз. Інтервали між циклами і тривалість циклів обчислюються мікропроцесором, виходячи з температури випарника і поточної температури в приміщенні.

Наноплатіновий фільтр.

В волокна фільтра вбудовані платиново-керамічні частинки нанометрового діапазона, завдяки яким фільтр здійснює антибактеріальну і антивірусну обробку повітря, а також знищує запахи. За ефективністю обробки повітря наноплатіновий фільтр перевершує катехиновий. Поверхня фільтра збільшена за рахунок того, що сітка не є плоскою, а має об'ємну структуру. Завдяки цьому значно збільшена ефективність фільтрації повітряного потоку, проходящого через внутрішні блоки MSZ-EF.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 5,0
Тепловиробництво, кВт 5,8
Споживана потужність обігрів, Вт 1565
Споживана потужність охолодження, Вт 1560
Розхід повітря, м³/год 348-792
Довжина магістралі, м 30
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R-410A
Внутрішний блок Рівень шуму: 30-49 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 895х299х195 мм; Вага: 11,5 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 52 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 840х880x330 мм; Вага: 54 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 12,7 мм
Компресор інверторний
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано