LG UT36W/UU36W/PT-UMC. Серія INVERTER V

  • LG UT36W/UU36W/PT-UMC. Серія INVERTER V
  • Виробник: Корея
  • Модель: LG UT36W/UU36W/PT-UMC. Серія INVERTER V
  • Наявність: На складі
  • 106 064 .ГРН


Тип внутрішнього блоку: касетний
Рекомендована площа приміщення: 100м2

Касетний блок LG UT36W / UU36W / PT-UMC - це більш потужна модель модель, яка підходить для обслуговування приміщень значної протяжності по площі і розроблена з метою створення найбільш комфортних умов. Такий кондиціонер підійде для роботи на охолодження, осушення або нагрівання повітря в максимально короткі терміни. Завдяки оригінальному дизайну і компактній формі кондиціонер відмінно впишеться в інтер'єр як побутових, так і приміщень промислової, громадської, розважальної, виставкової або торговельної сфери, але за умови, що номінальної потужності буде достатньо для обслуговування конкретної площі. Кондиціонер відповідає високим показникам технологічної якості. Головною особливістю є комплектація інверторним компресором нового покоління, який дозволяє отримати належний рівень продуктивності, підвищити ККД, плавно регулювати потужність, повністю виключивши можливість пускових струмів, знизити рівень шуму, і при цьому економно витрачати електроенергію.

Модель підтримує багаторівневу очистку повітря і комплектується каталицьким фільтром, який дозволяє видалити багато негативних факторів, які містяться в повітрі, а саме неприємні запахи, пил, бактерії, мікроби, різноманітні алергени, бруд і т.д. Завдяки даному агрегату ви зможете не тільки отримати довгоочікуваний комфорт, але і вдихнути на повні груди.
 

ГОЛОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ 

Інверторний компресор нового покоління Inverter V дозволяє в кілька разів збільшити рівень продуктивності, але при цьому працювати при економному споживанні електроенергії та низький рівень шуму. Ви отримаєте сприятливу і комфортну атмосферу.

Значною мірою збільшена ширина повітророзподільних жалюзі при рівномірному розподілі повітря по приміщенню, що сприяє більш плавному та рівномірному обігріву або охолодженню.

Функція "Авторестарт" - в разі незапланованого відключення кондиціонера від мережі електроживлення проходить автоматичний перезапуск всієї системи, зберігаючи при цьому запрограмовані раніше функції, без можливості повторної настройки. 

Іонізатор повітря виділяє активні частинки іонів, що сприяють усуненню неприємних запахів, пилу, шкідливих бактерій і інших неприємних елементів. Ви отримаєте екологічно чисте повітря і комфортну обстановку.

Використання фреону - R410A дозволяє кондиціонеру проводити збалансовану і екологічно чисту роботу зі створення сприятливих кліматичних показників.

Захист від стрибків напруги дозволяє продовжити термін експлуатації кондиціонера, коли ви можете більше не переживати про його збереження, під час електричних перепадів. 

Швидка і легка установка - монтаж кондиціонера спрощений у багато разів, завдяки грамотно продуманій конструкції, що дозволяє здійснювати всю роботу протягом короткого часу.

Режим охолодження Jet Cool забезпечує швидке і рівномірне охолодження повітря в приміщенні, створюючи максимальний комфорт, для вашого приємного проведення часу вдома або на роботі.

КОМПРЕСОР INVERTER V

Коли кондиціонер спочатку включається на обігрів або охолодження, компресор працює на максимальній швидкості для швидкого досягнення необхідної температури. При її досягненні, на відміну від стандартних кондиціонерів, які вимикають компресор (а потім знову включають), інверторні прилади LG регулюють і постійно змінюють швидкість компресора для підтримки бажаної температури з мінімальним коливанням.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +43 °C тепло до -18 °C
Холодовиробництво, кВт 10,0
Тепловиробництво, кВт 11,0
Споживана потужність обігрів, Вт 3090
Споживана потужність охолодження, Вт 2820
Довжина магістралі, м 50
Міжблоковий перепад висот, м 30
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410А
Внутрішний блок Рівень шуму: 37 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 840х246х840мм; Вага: 22,3 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 51 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 950x1170x330 мм; Діаметри труб: рідинна 9,53 мм; газова 15,8 мм; Вага: 81 кг
Компресор інверторний
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано