LG PM09SP.NSJR0/PM09SP.UA3R0 Серія DELUXE

  • LG PM09SP.NSJR0/PM09SP.UA3R0 Серія DELUXE
  • Виробник: Китай
  • Модель: LG PM09SP.NSJR0/PM09SP.UA3R0 Серія DELUXE
  • Наявність: На складі
  • 20 999 .ГРН


Виробник: Китай

Тип: інверторна спліт-система настінного типу

Рекомендована площа приміщення: 25 м²

Модель відноситься до професійного обладнання. Велику увагу приділено енергоефективності (клас А) і якості надійності обладнання. Розширено температурний діапазон від -10 ° С для режиму обігріву. Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефективним іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні в Вашій оселі. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі і віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чіcтоту і свіжість повітря в приміщенні. Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленої температурою і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюється включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається символ «Краплинка» або слово DRY.

Очищення повітря. В Deluxe використовуються передові розробки LG в області очищення повітря від забруднень. Комплексна система Plasmaster знищує бактерії, алергени і віруси, а вбудований іонізатор робить повітря максимально свіжим.

Безшумна робота. Головне в житті користувача - комфорт. Безшумна робота кондиціонера це один з найважливіших критеріїв для його вибору. Новий Deluxe практично безшумний. Мінімальний рівень шуму всього 19 дБ.

Комфортне охолодження. У Artcool Deluxe повітряні потоки спрямовані в чотири сторони і мають кілька ступенів оптимізації і регулювання. Таке рішення в кондиціонері дозволяє створити максимально комфортні умови для користувача.

Контроль і моніторинг енергоспоживання. Технологія активного контролю ефективності дозволяє дуже просто змінювати рівень холодопродуктивності кондиціонера і його енергоспоживання. Тепер ви можете відстежувати енергоспоживання кондиціонера в режимі реального часу. Інформація виводиться на передню панель внутрішнього блоку

Wi-Fi керування кондиціонером. Вбудований модуль управління кондиціонером через Wi-Fi. Вам достатньо завантажити в Appstore або Google Market програму LG Smart ThinQ
Після установки і реєстрації в додатку ви зможете вибрати необхідні настройки управління кондиціонером (температуру, швидкість повітряного потоку і тд), зберегти в своєму додатку, щоб дуже просто потім їх використовувати.
У додатку ви зможете налаштувати таймер, відстежувати енергоспоживання кондиціонера, виконати сервісну діагностику на предмет поломок, контролювати ступінь забруднення повітряного фільтра.

10 років гарантії на інверторний компресор. Компанія LG гарантує якість продукції і дає 10 років гарантії на компресор кондиціонерів.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +43 °C тепло до -16 °C
Холодовиробництво, кВт 2,5
Тепловиробництво, кВт 3,2
Споживана потужність обігрів, Вт 840
Споживана потужність охолодження, Вт 670
Довжина магістралі, м 15
Міжблоковий перепад висот, м 7
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410А
Внутрішний блок Рівень шуму: 19 / 27 / 39 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 837х302х189 мм; Вага: 8,5 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 49 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 717х483x230 мм; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм; Вага: 28,5 кг
Компресор інверторний
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано