LG MU5M40.UO2R0. Multi F. Multi Split

  • LG MU5M40.UO2R0. Multi F. Multi Split
  • Виробник: Корея
  • Модель: LG MU5M40.UO2R0. Multi F. Multi Split
  • Наявність: На складі
  • 103 113 .ГРН


Тип: мульти-спліт система

Рекомендована площа приміщення: 100-110 м2

Зовнішний блок  Multi-F LG MU5M40.UO2R0 підключається на 5 блоків.

Інверторні спліт-системи серії Multi F виробництва LG Electronics є одними з найбільш популярних на нашому ринку за рахунок високих показників надійності, енергоефективності, якості збірки, застосування найсучасніших технологій і, при цьому, досить невисоку вартість. Мультиспліт-системи LG серії Multi F передбачають підключення до одного зовнішнього блоку від 2-х до 5-ти внутрішніх блоків, що дозволяє організувати кондиціонування цілої квартири, офісу або котеджу.

Зовнішній блок LG MU5M40 мультиспліт-системи LG Multi F розрахований на підключення п'яти внутрішніх блоків настінного, касетного, канального, напольно-стельового або кансольноголі типу в різних поєднаннях і комбінаціях по потужності.

Комерційні системи кондиціонування LG Electronics оснащені компресором з безщітковим двигуном постійного струму, в якому використовується потужний неодимовий магніт, який значно підвищує енергоефективність компресора. Компресор такого типу має високу проізводельностью в порівнянні з компресором з інверторним приводом змінного струму.

Розвиток інверторних технологій дозволяє створювати більш продуктивні системи кондиціонування з високим рівнем енергозбереження і низьким рівнем шуму. У спліт-системах LG Electronics застосовується технологія корекції коефіцієнта потужності (PFC *), а також технологія управління за допомогою синусоїдального сигналу.

Вентилятор з приводом типу BLDC забезпечує додаткове енергозбереження. У порівнянні з двигунами змінного струму застосування приводу типу BLDC скорочує енергоспоживання при максимальній частоті обертання вентилятора на 35%.

Модифікована решітка. Модифікована решітка зовнішнього блоку збільшує ефективність теплообміну і знижує рівень шуму. Покращена конструкція осьового вентилятора. Збільшена товщина кромки і наявність насічки на задній кромці лопаті крильчатки забезпечує більш ефективну роботу.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +48 °C тепло до -18 °C
Холодовиробництво, кВт 11,2
Тепловиробництво, кВт 12,5
Споживана потужність обігрів, Вт 3800
Споживана потужність охолодження, Вт 3700
Розхід повітря, м³/год 6360
Довжина магістралі, м 85/25
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410A
Зовнішний блок Рівень шуму: 53 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхГхВ): 950х330х1170 мм; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Колір білий
Вага, кг 84
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано