LG MU4M25. Multi F. Multi Split

  • LG MU4M25. Multi F. Multi Split
  • Виробник: Корея
  • Модель: LG MU4M25. Multi F. Multi Split
  • Наявність: На складі
  • 58 590 .ГРН


Тип: мульти-спліт система

Рекомендована площа приміщення: 70-80 м2

Зовнішний блок  Multi-F LG MU4M25 підключається на 4 блоки.

Зовнішній блок Multi-F LG MU4M25 показує високу статистику продуктивності і розрахований на підключення відразу до декількох внутрішнім блокам, з метою проведення роботи по охолодженню і обігріву повітря. Модель відмінно взаємодіє з касетними, канальними, консольними і настінними кондиціонерами. Внутрішній блок підійде для побутового та промислового використання.

Низький рівень шуму і економне споживання електроенергії відбувається за рахунок комплектації моделі потужним інверторним компресором. Агрегат відповідає найкращим технологічним стандартам якості, гарантуючи безперебійну роботу протягом тривалого часу.

Комплектація інверторним компресором в кілька разів знижує рівень енергоспоживання, гарантуючи при цьому підвищену продуктивність зовнішнього блоку. Крім того, по особливому зібраний механізм дозволяє зменшити рівень шуму і продовжити номінальний термін експлуатації. На інверторному компресорі відсутня пускові струми, що дозволяє утримувати точні температурні показники протягом тривалого часу.
Компресор BLDC - це вдосконалений масловідділювач, підвищений рівень надійності при роботі на повне навантаження і покращена ефективність при низьких навантаженнях. Крім того, ви отримуєте зниження енергетичних втрат компресора.
Вентилятор Skew Fan - це зниження опору потоку повітря по засобу застосування похилих лопаток вентилятора, а також збільшений діаметр самого вентилятора дозволили збільшити подачу повітря з 720 м3/год до 930 м3/год при меншій швидкості. Сам вентилятор, завдяки приводу BLDC, має 13 ступенів регулювання, що дозволяє плавно змінювати частоту його обертання.
Крутний момент - ротор з використанням постійного неодимового магніту забезпечує підвищений крутний момент, що дозволяє вентилятору мати високі напірно-витратні характеристики.

 

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ - КОНДИЦІОНЕР МУЛЬТИ СИСТЕМА інверторні MULTI-F LG MU4M25

Можливість підключати модель відразу до декількох внутрішніх блоків;
Модель комплектується вбудованим вентилятором з двигуном BLDC стандарту;
Зовнішній блок споживає економне кількість електроенергії;
Підвищений діапазон потужності;
Захист спеціальним антикорозійним покриттям Gold Fin;
У комплекті йде широка захисна решітка;
Підвищений клас енергоефективності А;
Функція нічного режиму при роботі зі зниженим рівнем шуму.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +48 °C тепло до -18 °C
Холодовиробництво, кВт 7,0
Тепловиробництво, кВт 8,4
Споживана потужність обігрів, Вт 3000
Споживана потужність охолодження, Вт 2600
Довжина магістралі, м 70
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410A
Зовнішний блок Рівень шуму: 58 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхГхВ): 950х330х834 мм; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Колір білий
Вага, кг 64
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано