Leberg LBS-TOR12/LBU-TOR12. Серія Thor

  • Leberg LBS-TOR12/LBU-TOR12. Серія Thor
  • Виробник: Китай
  • Модель: Leberg LBS-TOR12/LBU-TOR12. Серія Thor
  • Наявність: На складі
  • 11 499 .ГРН


Виробник: Китай

Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 35 м²

Інверторна спліт-система Leberg LBS-TOR12 / LBU-TOR12 Thor - повністю модифікована модель, яка показує підвищений рівень продуктивності, гарантуючи своїм власникам якісне функціонування з метою охолодження, обігріву й осушення повітря всередині приміщень побутової або комерційної спрямованості. Даний кондиціонер об'єднав в собі безліч позитивних функцій і підтримує велику кількість режимів.

Кондиціонер має компактну форму, строгий, але в той же час стильний дизайн, що дозволяє здійснювати установку в квартирі, приватному будинку, офісному приміщення, а також в будь-яких інших приміщеннях. Монтаж можливий за умови, що номінального рівня потужності буде достатньо, для обслуговування конкретної площі, створюючи при цьому найбільш сприятливі кліматичні умови, що сприяють вашому комфорту.

Виробництво кондиціонера даної серії здійснюється в Норвегії. Головною особливістю моделі є комплектація інверторним компресором, що в кілька разів збільшує подачу номінального рівня ККД, з можливістю плавного регулювання потужності і при повній відсутності пускових струмів, але також ви отримаєте економне споживання електроенергії і низький рівень шуму. 

ГОЛОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ 

Функція "Авторестарт" - проводить автоматичний перезапуск кондиціонера в разі незапланованого відключення його від мережі електроживлення, зберігаючи при цьому всі запрограмовані раніше функції. 

Гідрофільне покриття випарника - дозволяє в значній мірі продовжити номінальний термін експлуатації кондиціонера, усуваючи проблеми пов'язані з утворенням накипу або скупченням конденсату, які можуть нашкодити внутрішнього механізму даної моделі. Кондиціонер гарантовано прослужить вам протягом тривалого часу.

Aнтікоррозійне покриття конденсатора - дозволяє захистити внутрішній механізм від скупчення конденсату, що може привести до поломки. Кондиціонер нормально переносить будь-які температурні впливи і прослужить вам дуже довгий час, створюючи при цьому найбільш сприятливу кліматичну атмосферу кожен день.

Функція "Таймер" дозволить здійснювати автоматичне включення і виключення кондиціонера в строго відведений для цього час, запускаючи при цьому інші необхідні для цього функції. Ви можете приходити додому з роботи і відразу отримувати найкомфортніші температурні показники, що стане запорукою комфорту.

Компактная форма і сучасний дизайн - дозволяють кондиціонеру вписатися в інтер'єр практично будь-якого приміщення, при швидкому монтажі, яким займеться спеціально найнята бригада. На лицьовій панелі передбачений стильний екран, для позначення певного ряду функцій. Кондиціонер не тільки дарує комфортні умови перебування в приміщенні, але також дуже радує око своїх власників.

В роботі кондиціонера застосовується екологічно чистий хладогент R410, який забезпечує не тільки якісне охолодження, але також не забруднює навколишнє середовище і не шкодить озоновому шару планети.

Кондиціонер комплектується якісним фільтром, який розрахований на проведення попередньої очистки охолодженого або нагрітого повітря, видаляючи при цьому всі негативні фактори, такі як неприємні запахи, дим, бруд, пил, дрібні комахи, бактерії, різноманітні алергени і т.д. Модель подбає про ваш стовідсотковий комфорт, а також здоров'я.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +43 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 3,52
Тепловиробництво, кВт 4,01
Споживана потужність обігрів, Вт 1000
Споживана потужність охолодження, Вт 1000
Довжина магістралі, м 15
Міжблоковий перепад висот, м 8
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410А
Внутрішний блок Рівень шуму: 38/36/34 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 718x240x180 мм; Вага: 8,5 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 53 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 700x552x256 мм; Вага: 28 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Компресор Інвертор RECHI
Колір білий
Гарантія 24 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано 

Рекомендовані товари

Haier Tibio Inverter -15 °C AS12TB3HRA

Haier Tibio Inverter -15 °C AS12TB3HRA

Виробник: Китай Тип: спліт-система Рекомендована площа приміщення: 35 м² Ант..

14 553 .ГРН

Carrier 42UQV035M / 38UYV035M. Серія X-Power Gold. Inverter

Carrier 42UQV035M / 38UYV035M. Серія X-Power Gold. Inverter

Виробник: Тайланд Тип: інверторна спліт-система настінного типу бізнес-класу Рекомендован..

19 999 .ГРН

Neoclima NS/NU-12AHEIw. Серія Therminator 2.0 inv. (-15 °С)

Neoclima NS/NU-12AHEIw. Серія Therminator 2.0 inv. (-15 °С)

Виробник: Китай Тип: інверторна спліт-система настінного типу Рекомендована площа приміщення:&..

15 399 .ГРН

Leberg LBS/LBU-LOKI12. Серія LOKI

Leberg LBS/LBU-LOKI12. Серія LOKI

Виробник: Китай Тип: інверторна спліт-система настінного типу  Рекомендована площа п..

11 999 .ГРН

Leberg LBS-TOR12WF/LBU-TOR12WF. Серія Thor WI-FI

Leberg LBS-TOR12WF/LBU-TOR12WF. Серія Thor WI-FI

Виробник: Китай Тип: інверторна спліт-система настінного типу  Рекомендована площа п..

11 999 .ГРН