Leberg LBS/LBU-LOKI24. Серія LOKI

  • Leberg LBS/LBU-LOKI24. Серія LOKI
  • Виробник: Китай
  • Модель: Leberg LBS/LBU-LOKI24. Серія LOKI
  • Наявність: На складі
  • 23 999 .ГРН


Виробник: Китай

Тип: інверторна спліт-система настінного типу 

Рекомендована площа приміщення: 70 м²

Серія побутових кондиціонерів Leberg LOKI відноситься до інверторного типу кондиціонерів. Модельний ряд складається з п'яти потужностей - від 2 кВт до 7 кВт продуктивності в режимі охолодження або обігріву. Звертаємо Вашу увагу на те, що в режимі обігріву кондиціонер Leberg LOKI працюють до -15 градусів температури навколишнього середовища.

Дизайн внутрішнього блоку є універсальним. Кондиціонер має сучасний прихований LED дисплей приємного білого кольору, який абсолютно не помітний в вимкненому стані.

Теплообмінники зовнішнього і внутрішнього блоків покриті гідрофильною плівкою, яка перешкоджає корозії. При перепадах струму в електромережі можливо аварійне відключення кондиціонера. За допомогою функції авторестарт при повторному запуску кондиціонера будуть збережені всі попередні налаштування користувача.

Також в кондиціонерах Leberg LOKI є можливість вибору різних режимів роботи, таких як, наприклад, нічний режим, турбо режим, виключення по таймеру. За допомогою функції Magic Swing користувач може вибрати оптимальний напрямок повітряного потоку.

Функція Авторестарт - дозволяє здійснювати автоматичний перезапуск всієї системи кондиціонера в разі незапланованого відключення його від мережі електроживлення, зберігаючи при цьому всі запрограмовані раніше функції.

Турбо режим - ви зможете отримати охолодження або нагрівання повітря в найбільш короткі терміни, коли кондиціонер працює на повну потужність, задаючи потрібні температурні показники. Це особливо корисно, коли ви приходите додому зі спекотною вулиці і вам потрібно швидко отримати комфорт.

Нічний режим - дана функція дозволяє зберігати найбільш комфортні умови всередині приміщення, в нічний час доби, поступово
піднімаючи або опускаючи температуру на один градус. В цьому режимі кондиціонер працює дуже тихо і споживає небагато електроенергії.

4 режими роботи - охолодження, обігрів, вентиляція, осушення - завдяки цим режимам кондиціонер може створити всередині приміщення найбільш підходящі кліматичні умови, що може сприяти Вашому комфортному проведенню часу вдома або на роботі.

Гідрофільне покриття випарника - значною мірою поліпшує загальну експлуатацію моделі і продовжує номінальний термін - використання даної моделі. Крім того, йде активне усунення проблем, що можуть бути пов'язані з утворенням накипу або скупченням конденсату, оберігаючи внутрішній механізм від різноманітних пошкоджень.

Хвильовий фільтр - дозволить отримати якісну і багаторівневу очистку повітря, видаляючи всі негативні фактори, такі як неприємні запахи, алергени, пил, личинки комах і т.д. Завдяки цьому кондиціонеру ви зможете вдихнути на повні груди.

Функція Magic swing - рівномірний розподіл повітря дозволить в найкоротші терміни добитися комфортних показників Крім того, дана функція в кілька разів економить витрати на електроспоживання, що робить кондиціонер таким популярним на ринку кліматичного обладнання.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +43 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 6,7
Тепловиробництво, кВт 6,8
Споживана потужність обігрів, Вт 1800
Споживана потужність охолодження, Вт 2000
Довжина магістралі, м 25
Міжблоковий перепад висот, м 10
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410А
Внутрішний блок Рівень шуму: 34/37/40 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 900х310х225 мм; Вага: 11,3 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 54 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 802х535х298 мм; Вага: 39 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 12,7 мм
Компресор Highly Hitachi
Колір білий
Гарантія 24 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано 

Рекомендовані товари

Haier Family AS24NЕ5HRA

Haier Family AS24NЕ5HRA

Виробник: Китай Тип: спліт-система Рекомендована площа приміщення: 70 м² Інверторний кон..

25 650 .ГРН

Leberg LBS-TOR24/LBU-TOR24. Серія Thor

Leberg LBS-TOR24/LBU-TOR24. Серія Thor

Виробник: Китай Тип: інверторна спліт-система настінного типу  Рекомендована площа п..

23 499 .ГРН

Leberg LBS-TOR24WF/LBU-TOR24WF. Серія Thor WI-FI

Leberg LBS-TOR24WF/LBU-TOR24WF. Серія Thor WI-FI

Виробник: Китай Тип: інверторна спліт-система настінного типу  Рекомендована площа п..

23 999 .ГРН