Haier Duct AD24MS2ERA(N)(P)

  • Виробник: Китай
  • Модель: Haier Duct AD24MS2ERA(N)(P)
  • Наявність: На складі
  • 20 520 .ГРН


Тип: мульти спліт-система
Рекомендована площа приміщення: 70 м²

Внутрішній канальний блок мульти-сплит системи Haier Duct AD24MS2ERA(N)(P) приховано і компактно монтується в системах підвісних стель, при канальній розводці. Він забезпечує комфортні кліматичні умови в приміщеннях, працює на охолодження та обігрів. Широкі можливості і вільна комбінація блоків різної потужності (серія включає різні блоки потужністю від 2,5 до 5 кВт) дозволяють підібрати технічне рішення для багатокімнатних квартир, офісних приміщень, кафе, магазинів або приміщень різних установ.

Особливості

Протяжний повітряний потік. Подовжена вісь вентилятора внутрішнього блоку збільшила довжину повітряного потока. Його протяжність - 12 метрів.

Надтонкий корпусВисота корпусу всього лише 185мм. Висота решітки становить 190мм. Компактна конструкція дозволяє робити установку в умовах обмеженого простору

Функція самоочищенняВентилятор видалить вологу і просушить теплообмінник. Одночасно усуне запах і знизить ризики розмноження мікроорганізмів у внутрішньому блоці кондиціонера.

Супертихий режим. Непомітна робота кондиціонера в цьому режимі створить комфортні умови та стане запорукою сприятливої ​​атмосфери в будь-якому приміщенні.

Можливість підключення WI-FI модуляВиробник комплектує кондиціонер Wi-Fi приймачем, що дає можливість підключення Wi-Fi модуля для управління кондиціонером за допомогою смартфона / планшета.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 7,1
Тепловиробництво, кВт 7,1
Розхід повітря, м³/год 1050
Тип хладагента Фреон R410
Внутрішний блок Рівень шуму: 29/32/39 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхГхВ): 1170х420х184 мм; Вага: 30 кг; Діаметри труб: рідинна 9,52 мм; газова 15,88 мм
Напруга 1Ph, ~220V, 50Hz
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано