Haier Duct AD12SS1ERA(N)(P)

  • Виробник: Китай
  • Модель: Haier Duct AD12SS1ERA(N)(P)
  • Наявність: На складі
  • 12 582 .ГРН


Тип: мульти спліт-система
Рекомендована площа приміщення: 35 м²

Внутрішній канальний блок мульти-сплит системи Haier AD12SS1ERA (N) (P) приховано і компактно монтується в системах підвісних стель, при канальній розводці. Він забезпечує комфортні кліматичні умови в приміщеннях, працює на охолодження та обігрів. Широкі можливості і вільна комбінація блоків різної потужності (серія включає різні блоки потужністю від 2,5 до 5 кВт) дозволяють підібрати технічне рішення для багатокімнатних квартир, офісних приміщень, кафе, магазинів або приміщень різних установ.
 

Мульти-спліт система Haier включає в себе зовнішні блоки (4 - 12кВт) і від двох до п'яти різних внутрішніх блоків, що дозволяють створювати гнучкі системи кондиціонування для приміщень з конкретним плануванням з блоків різних за конструкцією і енергоспоживанню.
 Канальні блоки встановлюються в кліматичних системах прихованого монтажу. Мульти-спліт системи Haier з канальними блоками частіше застосовуються в офісних центрах, приміщеннях банків, супермаркетах, ресторанах, готелях, адміністративних будівлях, приміщеннях навчальних або лікувальних установ.
 
Зовнішня дизайнерська панель до мульти-спліт системі Haier Внутрішні низько- або середньонапірні блоки канальної установки мають суперкомпактну металеву конструкцію заввишки всього 185 -250 мм, що особливо важливо при розміщенні в умовах обмеженого монтажного простору.
 
  Зовнішній блок з компресором обслуговує декілька внутрішніх блоків (2-5штук) різної холодопродуктивності, пов'язаних єдиної циркуляційною системою. Управління внутрішніми блоками може здійснюватися як централізовано, так і індивідуальними пультами.

  Конструктивно внутрішні блоки канального типу спліт-систем Haier відрізняються можливістю регулювання напору, універсальним виконанням за технологією Super Match, якісним фільтром для очищення повітря, системою автоматичного управління (групове або центральне управління, провідний або бездротової ПУ), 24-годинним таймером для налаштування режиму роботи , спрямованим розподілом повітря та ін.

Особливості
Технологія Super Match дозволяє використовувати внутрішні блоки спільно з зовнішніми блоками мульти-спліт систем, напівпромислових систем, а також мультизональних систем MRV.
Швидке охолодження. Цей режим дозволить швидко створити комфортні умови навіть тоді, коли температура в приміщенні далека від ідеальної. При натисканні на кнопку «Power» вентилятор внутрішнього блоку починає працювати на надвисокій швидкості, охолоджуючи або нагріваючи повітря з підвищеною інтенсивністю. Після досягнення комфортних умов кондиціонер автоматично переходить в звичайний режим роботи.
Тижневий таймер дозволяє програмувати індивідуальні тимчасові інтервали роботи кондиціонера протягом тижневого циклу експлуатації.
Нічний режим.  У кондиціонерах Haier передбачена спеціальна програма нічного режиму SLEEP, який одночасно забезпечує економічне енергоспоживання і комфортні мікрокліматичні умови під час сну.
Управління групою до 16 одиниць внутрішніх блоків може здійснюватися за допомогою одного проводового пульта. При цьому всі внутрішні блоки будуть працювати в одному режимі (Використовується єдина температурна уставка. Всі внутрішні блоки працюють в одному режимі (тепло або холод). У всіх внутрішніх блоків - одна швидкість обертання вентилятора)
Центральне управління. Керування кількома групами внутрішніх блоків (до 500 штук) може здійснюватися за допомогою центрального контролера.
Включення і вимикання внутрішнього блоку здійснюється за допомогою пристрою зчитування карти доступу, встановленого в номері готелю.
Автоматичний режим. Підтримка комфортного клімату в міжсезоння шляхом автоматичного перемикання в оптимальний режим виходячи з фіксованої температурної уставки 23 °С для режиму обігріву і 26 °С для режиму охолодження.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 3,5
Тепловиробництво, кВт 4,0
Розхід повітря, м³/год 650
Тип хладагента Фреон R410
Внутрішний блок Рівень шуму: 23/28/33 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхГхВ): 850х420х185 мм; Вага: 16 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Напруга 1Ph, ~220V, 50Hz
Пульт YR-E18
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано