Haier Dawn Inverter AS25S2SD1FA

  • Haier Dawn Inverter AS25S2SD1FA
  • Виробник: Китай
  • Модель: Haier Dawn Inverter AS25S2SD1FA
  • Наявність: На складі
  • 27 783 .ГРН


Виробник: Китай
Тип: спліт-система
Рекомендована площа приміщення: 25 м²
 
Haier Dawn Inverter - тихі інверторні кондиціонери з підвищеним класом енергоефективності. Стійко працюють на обігрів при -30 C і шумом 16 дБ.
 
Енергоефективність класу А +++. Завдяки застосуванню найсучаснішої технології інверторного управління DC-Inverter, використання нового холодоагенту R-32 з іншим інноваційним технологіям кондиціонери серії DAWN Inverter мають найвищий клас енергоефективності - А +++ / A +++.
 
Функція «Ecopilot» Інтелектуальна система управління кондиціонера за допомогою датчика присутності реєструє наявність людей в приміщенні і їх пересування, відповідно до чого робота кондиціонера автоматично адаптується під створення найбільш комфортних умов для людини. Датчик світла системи Ecopilot контролює зменшення освітленості в приміщенні і в залежності від цього коригується уставка температури для забезпечення енергозбереження.
 
Wi-Fi управління. Технологія управління по Wi-Fi дозволяє управляти кондиціонером або групою кондиціонерів через модуль Wi-Fi за допомогою смартфонів і планшетів на базі Android і iOS або комп'ютерів, підключених до Інтернету.
 
3М-фільтр Новітній повітряний фільтр з двома активними шарами. Перший шар використовується для видалення дрібних літаючих частинок діаметром більше 3 мікрометрів. Другий шар - для видалення негативно заряджених дрібних частинок. Фільтр ефективно бореться з пилом, димом, шерстю тварин, пилком.
 
Супертиха робота. Рівень шуму при роботі кондиціонера на наднизької швидкості складає всього 15 дБ (А), що є найкращим показником серед пропонованих на ринку аналогів. Haier удосконалив технологію контролю шуму - збільшена довжина вентилятора і знижена його швидкість обертання. Оптимізована конструкція повітряної системи, жалюзійних шторок, дифузора, що направляють.
 
Холодоагент R-32. У порівнянні з R-410A холодоагент R-32 має ряд переваг. R-32 відрізняється значно меншим потенціалом глобального потепління, а, отже, більш сприятливий для навколишнього середовища. Оскільки R-32 характеризується меншою в'язкістю і щільністю, знижується витрата хладагента з урахуванням однакових показників потужності, також зменшуються втрати тиску в контурі, що в результаті сприяє підвищенню сумарною енергоефективності кондиціонера.
 
Інверторний компресор. Інверторний принцип управління компресором допомагає домогтися кращої енергоефективності. Кондиціонер працює плавно і тихо, споживає на 30-40% менше електроенергії.
 
Функція об'ємного повітряного потоку. Вертикальні і горизонтальні жалюзі мають моторизований електропривід, що дозволяє змінювати напрямок повітряного потоку в широкому діапазоні значень виключаючи появу так званих застійних зон. 8 позицій регулювання горизонтального повітряного потоку дозволяють точно зонувати приміщення, створюючи комфортний мікроклімат саме там, де це необхідно в даний момент.
 
Комфортний режим Inteligent Air Flow. Режим безпечного кондиціонування. У режимі нагріву, потік повітря спрямований вертикально вниз. В режимі охолодження повітряний потік спрямований горизонтально. Це дозволяє уникнути потрапляння переохолодженого або перегрітого повітряного потоку в робочу зону де знаходяться люди.
Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +43 °C тепло до -30 °C
Холодовиробництво, кВт 2,6
Тепловиробництво, кВт 3,0
Споживана потужність обігрів, Вт 640
Споживана потужність охолодження, Вт 650
Розхід повітря, м³/год 650
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента Фреон R32
Внутрішний блок Рівень шуму: 15-25-29-34 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхГхВ): 98х21,2х31,8 см; Вага: 11,8 кг; Тип дисплея: прихований; Колір: білий
Зовнішний блок Рівень шуму: 45 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхГхВ): 82х33,8х61,4 см; Вага: 36,5 кг; Марка компресора: Hitachi; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 9,52 мм
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано 

Рекомендовані товари

Haier Crystal Inverter  AS09CB2HRA

Haier Crystal Inverter AS09CB2HRA

Виробник: Китай Тип: спліт-система Рекомендована площа приміщення: 25 м² Haier Crystal Inver..

26 460 .ГРН