Haier AB18CS2ERA(S) / 1U18FS2ERA(S) PB-700KB. Серія Cassette Inverter

  • Haier AB18CS2ERA(S) / 1U18FS2ERA(S) PB-700KB. Серія Cassette Inverter
  • Виробник: Китай
  • Модель: AB18CS2ERA(S) / 1U18FS2ERA(S) PB-700KB
  • Наявність: На складі
  • 35 235 .ГРН


Тип внутрішнього блоку: касетний
Рекомендована площа приміщення: 50м2

Касетний кондиціонер Haier Cassette Inverter.

Внутрішні блоки касетного виконання Haier мають компактні розміри, оригінальний дизайн решітки і високий рівень стандартної комплектації.

Вони спеціально спроектовані для установки в підвісну стелю типу Армстронг або підвісна стеля іншої конструкції. Схема розподілу повітряного потоку передбачається чотиристоронню подачу повітря в приміщення. Повернення повітря здійснюється через центральні грати.

Вбудована дренажна помпа дозволяє автоматично відводити конденсат на висоту 600 мм що дозволить вирішити практично будь-яке завдання з відведенням конденсату. Внутрішній блок оснащений спеціальним каналом підмішування свіжого повітря, який може бути з'єднаний з системою вентиляції.

Робота в режимі обігріву при -20ºС на вулиці.

Режим "Екопілот" - функція яка коригує задану температуру і скорочує витрату енергії на 35% за допомогою інтелектуальних сенсорів. Датчик присутності реагує на людей в приміщенні і їх пересування. У разі відсутності в приміщенні людей, внутрішній блок перемикається в режим очікування - здійснюючи економічне охолодження або обігрів.

Світлочутливий датчик контролює зменшення освітленості в приміщенні і в залежності від цього, змінює температурні показники, забезпечуючи максимальне енергозбереження. Інтелектуальні датчики ділять кімнату на 6 секторів і в залежності від кількості людей, їх місцезнаходження або переміщення, регулюють температуру і напрямок потоку повітря.

Повітряний потік можна виставити так, щоб кондиціонер дув на людей або, навпаки, уникав зон, де знаходяться люди. Функція самоочищення - вентилятор видалить вологу і просушити теплообмінник, одночасно усунувши запах і знизивши ризики розмноження мікроорганізмів у внутрішньому блоці кондиціонера. Супертихий режим - непомітна робота кондиціонера в цьому режимі створить комфортні умови та стане запорукою сприятливої ​​атмосфери в будь-якому приміщенні.

Комфортний сон - режим який допомагає налаштувати роботу кондиціонера для економного енергоспоживання і комфортного мікроклімату. В режимі охолодження кондиціонер перші дві години піднімає температуру на 1⁰С, з інтервалом в одну годину, потім фіксує її, і через шість годин роботи відключається. При роботі на опалення, кондиціонер в першу годину роботи підніме температуру повітря на 2⁰С. Далі протягом години знижує її на тих же 2⁰С, і знову піднімає на 1⁰С, а через шість годин роботи - відключається.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +50 °C тепло до -20 °C
Холодовиробництво, кВт 5,0
Тепловиробництво, кВт 5,2
Споживана потужність обігрів, Вт 1520
Споживана потужність охолодження, Вт 1530
Розхід повітря, м³/год 700
Довжина магістралі, м 25
Міжблоковий перепад висот, м 15
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410А
Внутрішний блок Рівень шуму: 37/35/31 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 570х260х570мм; Вага: 18,5 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 64 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 810x688x288 мм; Діаметри труб: рідинна 6,35 мм; газова 12,7 мм; Вага: 43 кг
Компресор Mitsubishi Electric
Колір білий
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано