Carrier 42UQV035M / 38UYV035M. Серія X-Power Gold. Inverter

  • Carrier 42UQV035M / 38UYV035M. Серія X-Power Gold. Inverter
  • Виробник: Тайланд
  • Модель: Carrier 42UQV035M / 38UYV035M. Серія X-Power Gold. Inverter
  • Наявність: На складі
  • 19 999 .ГРН


Виробник: Тайланд

Тип: інверторна спліт-система настінного типу бізнес-класу

Рекомендована площа приміщення: 35 м²

 

Нова інверторна серія настінних кондиціонерів Carrier XPower GOLD - зразок сучасного стильного дизайну. Комфорт і економія досягаються завдяки інвертору, а чисте повітря у вашому будинку - завдяки фірмовій системі очищення повітря Carrier.

Поліпшену систему фільтрації включає в себе Фільтр Nano Silver з женьшенем і Фільтр Nano Photo Copper з цинком Кондиціонер має високу енергоефективність - класу А, а також інверторне керування і сучасний роторний компресор з інверторним приводом постійного струму, який працює тихо, надійно і економічно.

Кондиціонери серії X-Power Gold працюють на обігрів, охолодження, осушення та в режимі вентиляції. В режимі охолодження і обігріву адаптовані для зимових умов і гарантовано працюють: на охолодження до -10 ° С і на обігрів до -15 ° С. У даній серії використовується озонобезпечний фреон R410a.

Інверторне керування. Технологія X-Power Inverter - це технологія Carrier, яка полягає в інверторному управлінні приводом комрессора постійного струму, яка забезпечує безшумну роботу кондиціонера (як внутрішнього так і зовнішнього блоку) з низькими показниками енергоспоживання - клас А. Принцип инверторной технології полягає в лінійному регулювання потужності кондиціонера , і, на відміну від ступеневої регулювання в звичайних кондиціонерах, забезпечує плавну продуктивність. Завдяки цьому інверторні кондиціонери, які використовують екологічно безпечний фреон R410A, мають цілий ряд переваг, таких як: швидке досягнення заданої температури повітря; економія електроенергії; підвищена продуктивність; точне підтримання температури; більш тривалий термін служби кондиціонера, особливо в умовах перепадів напруги.

Фільтр Nano Silver з женьшенем. Раніше в Китаї женьшеню приписували властивості продовжувати людське життя і повертати молодість. Цілющі властивості женьшеню зумовлені різноманітністю і складністю хімічних речовин, що містяться в його клітинах. Основними діючими речовинами женьшеню є глікозиди (гінзенозіди), що локалізуються в листі, черешках, стеблі і в дрібних придаткових коренях рослини. Також в корені женьшеню в значній кількості містяться біологічно активні поліацетілени. Кілька років тому вчені виявили, що в препаратах женьшеню присутній металевий германій, який в поєднанні з вітаміном Е благотворно впливає на стан здоров'я людини. Повітря, проходячи через фільтр Nano Silver, набуває тонізуючий характер, насичується біологічно активними речовинами, позитивно діють на імунну систему людини.Также за рахунок іонів срібла знищуються бактерії і неприємні запахи і у Вас в квартирі здорове і чисте повітря.

Фільтр Nano Photo Copper. Цинк діє подібно вуличного регулювальника, направляючи і спостерігаючи за ефективним протягом процесів в нашому організмі, за допомогою поддержаніея ферментних систем і клітин. Необхідний для синтезу білка в організмі, управляє сокращаемостью м'язів, допомагає в освіті інсуліну, важливий для підтримання сталості крові і кислотно-лужного балансу в організмі людини. Недолік цинку в організмі вкрай не бажаний. При виробництві фільтра застосована унікальна технологія нано-покриття, для нанесення цинку на пластину фільтра. Проходячи через фільтр, повітря насичується цинком, який надходить в організм в молекулярному стані, що забезпечує практично повне засвоєння його організмом. Новий фільтр Nano Photo Copper з цинком, який застосовується в кондиціонерах Carrier, не замінить повністю споживання цинку в харчовій формі, але як його додаткове джерело, він унікальний.

Покриття Blue Fins. Спеціальне гідрофільні покриття випарника покращує видалення конденсату і теплопередачу, а також запобігає намерзання інею на теплообміннику.

Авторестарт. При відключенні електрики кондиціонер автоматично зберігає всі параметри (температуру, швидкість вентилятора, режим, стан жалюзі) і відновлює їх, коли електропостачання відновлюється.
 

Комфортний сон. Функція «Комфортний сон» створює сприятливі умови для нічного відпочинку, одночасно заощаджуючи електроенергію. Температура повітря автоматично змінюється по оптимальному для сну алгоритму через задані інтервали часу.

Режим Turbo. Кондиціонер здатний досягти бажаної температури в приміщенні дуже швидко, створюючи потужний потік холодного або нагрітого повітря.

Самодіагностика. Кондиціонер обладнаний інтелектуальною системою автоматичної діагностики неполадок. Миготливі світлодіодні індикатори на внутрішньому блоці дозволяють майстру швидко і ефективно розпізнати і усунути несправність.

Захист клапанів. Пластиковий захист клапанів на зовнішньому блоці надійно захищає від попадання води.

Спеціальна форма трубок холодильного контуру. Трапецієподібні трубки з канавками на внутрішній поверхні, спеціально сконструйовані для спліт-система, покращують перебіг холодоагенту, а отже, і ефективність кондиціонера.

Антикорозійний захист зовнішнього блоку. П'ять ступенів захисту від корозії гарантують тривалий термін служби зовнішнього блоку навіть в суворому кліматі. Корпус з міцної оцинкованої сталі, електрофоретичної покриття, обробка фосфід, забарвлення корпусу і спеціальні стійкі до корозії гвинти.

Безшумний вентилятор. Тангенціальний вентилятор, встановлений у внутрішньому блоці, працює практично безшумно. Завдяки збільшеному діаметру робочого колеса вдалося знизити швидкість обертання вентилятора без зменшення повітряного потоку.

Спеціальна форма теплообмінника. Нова вигнута конструкція теплообмінника дозволила збільшити площу його поверхні без підвищення габаритів внутрішнього блоку. Ефективність теплообміну зросла, і кондиціонер швидше охолоджує приміщення, витрачаючи менше електроенергії.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 3.5
Тепловиробництво, кВт 4.2
Споживана потужність обігрів, Вт 1150
Споживана потужність охолодження, Вт 1090
Довжина магістралі, м 20
Міжблоковий перепад висот, м 10
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R410A
Внутрішний блок Рівень шуму: 27-40 дБ; Габарити внутрішнього блоку (ШхВхГ): 790 х 275 х 235 мм; Вага: 10 кг.
Зовнішний блок Рівень шуму: 48 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхВхГ): 780 х 550 х 290 мм; Вага: 33 кг; Діаметри труб: рідинна 6,35 (1/4) мм; газова 9,52 (3/8) мм
Компресор інвертоний
Колір білий
Гарантія 24 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано 

Рекомендовані товари

Haier Tibio Inverter -15 °C AS12TB3HRA

Haier Tibio Inverter -15 °C AS12TB3HRA

Виробник: Китай Тип: спліт-система Рекомендована площа приміщення: 35 м² Ант..

14 553 .ГРН

Neoclima NS/NU-12AHEIw. Серія Therminator 2.0 inv. (-15 °С)

Neoclima NS/NU-12AHEIw. Серія Therminator 2.0 inv. (-15 °С)

Виробник: Китай Тип: інверторна спліт-система настінного типу Рекомендована площа приміщення:&..

15 399 .ГРН

Leberg LBS/LBU-LOKI12. Серія LOKI

Leberg LBS/LBU-LOKI12. Серія LOKI

Виробник: Китай Тип: інверторна спліт-система настінного типу  Рекомендована площа п..

11 999 .ГРН

Leberg LBS-TOR12/LBU-TOR12. Серія Thor

Leberg LBS-TOR12/LBU-TOR12. Серія Thor

Виробник: Китай Тип: інверторна спліт-система настінного типу  Рекомендована площа п..

11 499 .ГРН

Leberg LBS-TOR12WF/LBU-TOR12WF. Серія Thor WI-FI

Leberg LBS-TOR12WF/LBU-TOR12WF. Серія Thor WI-FI

Виробник: Китай Тип: інверторна спліт-система настінного типу  Рекомендована площа п..

11 999 .ГРН