Carrier 38QUS036DS4 Multi Split

  • Carrier 38QUS036DS4 Multi Split
  • Виробник: Китай
  • Модель: Carrier 38QUS036DS4 Multi Split
  • Наявність: На складі
  • 51 030 .ГРН


Тип: мульти-сплітсистема

Рекомендована площа приміщення: 70-100 м2

Зовнішній блок мультисистеми Carrier 38QUS036DS4 являє собою єдиний зовнішній блок, від якого холодоагент розподіляється до безлічі внутрішніх блоків і дозволяє кондиціонувати від 2 до 4 приміщень, у одній мульти-спліт-системі можна комбінувати внутрішні блоки різного типу й потужності.  Зовнішній блок з інверторним керуванням оснащений ефективними компресорами постійного струму. Один зовнішній блок дозволяє кондиціонувати всю квартиру. Не обов'язково відразу підключати всі внутрішні блоки: система здатна працювати навіть з одним внутрішнім блоком. До зовнішнього блоку 38QUS036DS4, можна підключити різні типи внутрішніх: настінні, касетні, канальні і консольні.

Відстань між внутрішніми і зовнішніми блоками може досягати до 30 м, а загальна довжина фреонової магістралі до 60 м. Допустимий перепад висоти до 10м. 

Особливості

• Індивідуальне управління кожним внутрішнім блоком з бездротових пультів дистанційного керування. 

• Функція Follow Me - температурний датчик вбудований в пульт дистанційного керування, що дозволяє більш точно регулювати температуру в приміщеннях.  

• Живлення подається на зовнішній блок 38QUS, а всі внутрішні блоки живляться від нього.

• Компенсація перепаду температур між стелею і підлогою. Датчик, вбудований в кондиціонер, вимірює температуру повітря біля стелі (там, де розташований внутрішній блок). Люди, що знаходяться в приміщенні, відчувають температуру біля підлоги, а вона зазвичай на 2 °С нижче. Спеціальна функція спліт-системи Carrier компенсує цю різницю температур, забезпечуючи максимальний комфорт.

• Напрямок повітряного потоку залежить від режиму роботи. Внутрішній блок мульти-спліт-системи Carrier автоматично регулює положення заслінки, що розподіляє повітря по кімнаті, в залежності від режиму роботи. В режимі охолодження заслінка розташовується так, щоб холодне повітря видувалося з кондиціонера горизонтально і опускалося вниз під дією сили тяжіння. Завдяки цьому, приміщення охолоджується швидко і рівномірно, а різниця температур підлоги і під стелею мінімальна. У режимі обігріву навпаки, тепле повітря подається вертикально вниз і потім піднімається, оскільки його щільність менше.

Детальні характеристики
Діапазон роботи холод до +46 °C тепло до -15 °C
Холодовиробництво, кВт 10,5
Тепловиробництво, кВт 12,0
Розхід повітря, м³/год 5500
Довжина магістралі, м 30
Міжблоковий перепад висот, м 10
Напруга, живлення 1Ph, ~220V, 50Hz
Тип хладагента R-410A
Зовнішний блок Рівень шуму: 63 дБ; Габарити зовнішнього блоку (ШхГхВ): 946х810х410 мм; Діаметри труб: рідинна 4х6,35 мм; газова 3х9,52 мм, 1х12,7 мм
Колір білий
Вага, кг 70
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано