BLAUBERG VENTO EXPERT A50-1 PRO

  • BLAUBERG VENTO EXPERT A50-1 PRO
  • Виробник: Німеччина
  • Модель: BLAUBERG VENTO EXPERT A50-1 PRO
  • Наявність: На складі
  • 8 019 .ГРН


Площа приміщення 17 м2

Рекуператор Blauberg Vento Expert A50-1 PRO - припливно-витяжна установка, яка розроблена спеціально для організації ефективної вентиляції в приміщеннях різного призначення: житлові квартири, офіси, виробництва і т.д.

Конструкція рекуператора складається з фільтра, вентилятора з реверсивним EC-двигуном і керамічним регенератором. Тиха робота рекуператора Blauberg Vento Expert забезпечується за рахунок наявності інноваційного звукопоглинального матеріалу. Декоративна панель забезпечує пристрою гарний зовнішній вигляд. Так само Vento Expert відрізняється простотою в обслуговуванні - щоб відкрити внутрішній блок потрібно всього лише легенько натиснути на нього з двох сторін.

Управління припливно-витяжною системою може бути здійснена двома методами: за допомогою сенсорної панелі, що встановлена ​​на самому агрегаті, або завдяки пульту дистанційного керування.

Система Blauberg здатна коригувати рівень вологості в приміщенні завдяки наявності відповідного датчика. Так само вона може здійснювати роботу в трьох типах швидкостей. Користувач може вибрати один з наявних режимів: режим «Вечірка», під час якого приточно-витяжна система служить на повну потужність протягом чотирьох годин і режим «Нічний», що перемикає агрегат на низьку швидкість. Додатковою перевагою даного агрегату є його можливість працювати в режимі збереження енергії. Про високої продуктивності моделі говорить те, що вона виробляє рекуперацію тепла до 97%.

Розміри

Детальні характеристики
Напруга, живлення 100-230 В
Кількість швидкостей в реверсі 3
Об'єм вентиляції, м3/год. 15/30/50
Ефективність рекуперації, % 82-97
Рівень шуму, дБ 11/18/21
Споживана потужність, Вт 3.61/5.20
Частота обертів, хв-1 570-1100
Тип теплообмінника керамічний тепловий акумулятор (Німеччина)
Температурний режим роботи, °C -30 до +50
Клас захисту IP 24
Фільтр G3
ККД 82 %
Діаметр монтажного отвору, мм 180
Гарантія 24 місяці

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано